Блукаюча нирка

21 липня 2022 р.

Пані Ніна дуже здивована поставленим їй діагнозом: «блукаюча нирка». Хіба може, мовляв, таке бути, щоб орган, який має своє певне місце, своє розташування, не маючи ніг пішов би гуляти, або ж блукати, по організму?

Так, шановна пані Ніно, є таке захворювання. Його визначають як аномальну рухливість, опущення нирки. Такий стан може виникнути внаслідок надмірного фізичного навантаження, травми, навіть виснажливого кашлю чи сильного схуднення.

До опущення може також призвести підвищений внутрішньочеревний тиск, пов’язаний з розслабленням передньої черевної стінки, що буває у жінок після кількох пологів. Та й взагалі, у жінок блукаюча нирка зустрічається на практиці частіше, ніж у чоловіків.

Згідно статистики, різну ступінь опущення органів малого тазу мають 15-30% жінок до тридцятирічного віку. Цифра виростає до 40% для п’ятдесятирічних. У літніх жінок зміщення органів сягає 50-60%.

Часто до нас звертаються жінки з тупим болем у попереку. Причини болю є різні. Але коли біль у крижах (в попереку) посилюється під час руху, а в лежачому стані біль зникає — слід звернути увагу на положення і стан нирки.

Біль в попереку може супроводжуватись ще й відчуттям тиску під ложечкою і нудотою. В такому випадку потрібно звернути увагу на шлунок. Так і робимо, дивимось (перкуторно і пальпаторно визначаємо стан шлунку. До того ж бувають відчуття чогось зайвого «інородного» в підребер’ї, запори, проноси. І... розлади нервової системи.

Здавалось би, нирки і нерви не дуже тісно пов’язані. Але ж це не так, в організмі всі системи мають тісні зв’язки. Якщо лікарі офіційної медицини їх не знають чи не враховують виникають ляпи в діагностиці.

Лікарі-консультанти «Зеленої планети Земної», завжди шукають причину і не забувають про зв’язки. Коли бачимо у хворого з блукаючою ниркою збільшену печінку і опущений, з розтягнутими стінками шлунок, який не може працювати нормально, розуміємо, що саме від цього страждає печінка і опускаються нирки. І виникають інші розлади, про які пише в своєму листі пані Ніна.

Офіційна медицина радить підшити нирку. Народна медицина дослідила чимало рослин, які назвала «порушники», тобто які лікують зрух органів. З них в «Зеленій планеті Земної» створені фітокомпозиції ГАСТРОТОН, ГЕПАХОЛ, НЕФРОПТАН, ПТОЗАН.

Народні лікарі радять таку дієту, щоб тонізувала шлунок: каша пшоняна, капуста свіжа чи квашена, цибуля, буряк і морква — для кишківника. Треба, щоб їжа була в міру жирна — сало корисне для печінки і нирка почуває себе добре в жиру.

А до всього варто додати вправи для підняття органів. Їх виконують лежачи, натщесерце, заздалегідь випивши пів склянки теплої води. Повторювати по 10 разів.

* На глибокому вдиху підняти ноги якомога повільніше, на видиху — опустити.

* Підняти ноги. Вдих — ноги розвести в сторони, на видиху — зімкнути.

* Підкласти валик під поперек. На вдиху ліву ногу притиснути до тіла. На видиху — випрямити. Те ж саме зробити правою ногою.

* Зробити глибокий вдих і сильно надути живіт, затримати на 3 секунди. На видиху — втягнути живіт, знову затримати дихання на 3 секунди.

* Під поперек покласти валик. На вдиху — повільно підняти ліву кінцівку на 90°, на видиху — опустити. Ноги поміняти.

* Лежачи на животі, руки витягнути вгору, а голову підняти над підлогою. Перебувати в такому положенні до тих пір, поки не втомитесь.

* Лежачи на животі по черзі піднімати спочатку праву ногу і ліву руку, потім ліву ногу і праву руку, тримати 4 секунди.

Залиште свій коментар