Зображення Деметра

Деметра

в наявності
  • Тип застосування: Внутрішнє
  • Фітокомпозиції: 30 мл
Фітокомпозиція із цілющих рослин Деметра – специфічний засіб для регуляції гормональної системи жінок у клімактеричний період. Має заспокійливу, гіпотензивну, антидепресивну, спазмолітичну, знеболювальну і тонізуючу дії.
Количество
130,00 ₴

Cклад

Склад на 30 мл фітокомпозиції:

водно-спиртові екстракти: трави кропиви собачої , трави материнки, трави меліси,  кореневищ  з коренями марени красильної, кореневищ  з коренями синюхи голубої.  Допоміжні речовини: вода очищена, спирт етиловий Е 1510.

Без ГМО.

Способи застосування і дози

1. Клімактеричний синдром: головні болі, порушення сну, приливи (відчуття жару), пітливість, гіпертонію і тимчасове підвищення тиску, депресивні явища, страхи, серцебиття та запаморочення, безсоння, нервозність. 2. Патологічний клімакс і ранній клімакс. Для більшої ефективності можна поєднувати Деметру з

Кардіаком, Міокардином, Інтелятрином, Гіпертаном, Валебро, Фіброманом, Аднексаном, Фемінатом, Струміном, Нормострумом

– за призначенням лікаря.

Показання до застосування

По 5 крапель із двома столовими ложками теплої води 3 рази на день за 15-30 хв. перед вживанням їжі та четвертий раз на ніч. Під час підвищення тиску, приливів, головному болі, запамороченні приймати Деметру по 3 краплі через кожні 1-2 години.

Протипоказання і побічні ефекти

Не виявлені.

Умови та термін зберігання

Зберігати при кімнатній температурі до дати, зазначеної на етикетці. Поява осаду на дні пляшечки не впливає на якість. Перед вживанням збовтувати.