«Коротке життя ми не отримуємо, а робимо його таким; не бідні ми життям, а користуємося ним марнотратно. Життя довге, якщо вміло ним користуватися.»

Сенека

Алергін ― фітокомпозиція

Alergin

внутрішнє

Засіб із цілющих рослин Алергін має антигістамінну, протиалергічну активність, покращує роботу шлунково­-кишкового тракту, сприяє активному очищенню печінки та підсилює її очисну дію, очищенню шлунка, кишковика і, таким чином, сприяє швидкому виве­денню алергена з організму. З іншого боку, Алергін припиняє алер­гічні реакції на клітинному рівні, призупиняє подальшу алергізацію і активує імунну систему організму проти алергенів. Лікування повинне бути комплексним, до якого, окрім Алергіну, доцільно долучи­ти Гепахол, Гастротон, Імунат, Гельмін, Респіран та інші засоби (для кожного хворого індивідуально).

Показання до застосування

1. Алергічні реакції різного походження та локалізації, алергічні дерматити, зокрема дитячий алергічний діатез, алергічні риніти і кон’юнктивіти, контактна, харчова, або медикаментозна алергія.

2. У комплексному лікуванні (бронхіальної астми), псоріазу, герпесу, рожі, нежитю та інших порушень в організмі, викликаних алергенами.

3. Для профілактики алергії під час цвітіння тієї чи іншої рослини Алергін застосовують за 1-2 місяці до цвітіння рослини, яка спричиняє алергію.

Спосіб застосування та дози

По 5 крапель із двома столовими ложками теплої води 3 рази на день за 15-30 хв перед вживанням їжі та четвертий раз на ніч. Під час заго­стрення — по 5 крапель із двома столовими ложками теплої води кожні 1-­2 години. Дітям до 5 років — по 2-­3 краплі, 5­-10 років — 5 крапель.

Протипоказання та побічна дія не виявлені.
Умови та термін зберігання

Зберігається за звичайних умов до дати, зазначеної на етикетці.

Поява осаду на дні пляшечки не впливає на якість.

Перед вживанням збовтувати.