Зображення Хондролік

Хондролік

в наявності
  • Тип застосування: Внутрішнє
  • Фітокомпозиції: 30 мл
Засіб із цілющих рослин Хондролік поліпшує мікроциркуляцію і метаболічні процеси в ділянці міжхребцевих дисків, має протизапальну, біостимулюючу і регенеративну дії, сприяє відновленню структури і функції міжхребцевих хрящів, нормалізує фосфатний обмін.
Количество
130,00 ₴

Cклад

Склад на 30 мл фітокомпозиції:

водно-спиртові екстракти: насіння моркви дикої – 10 мл, кори верби – 10 мл, трави вівса посівного – 10 мл. Допоміжні речовини: вода очищена, спирт етиловий Е 1510.

Без ГМО.

Способи застосування і дози

1. При остеохондрозі хребта. 2. Для виведення з організму надлишків лужних солей. 3. Для налагодження сольового обміну в організмі. 4. Спондильоз, грижі хребта. Найбільша ефективність Хондроліка досягається разом з Нефроліком й застосуванням Санату і Розтирання на болючі ділянки хребта. 5. В якості хондропротектора при коксоартрозах, гемартозах із порушеною функцією суглобів (ІІ-ІІІ ст.) разом з Артри- таном.

Показання до застосування

По 5 крапель із двома столовими ложками теплої води 3 рази на день за 15-30 хв. перед вживанням їжі, та четвертий раз на ніч. Під час загострення захворювання – по 5 крапель через кожні 1-2 години.

Протипоказання і побічні ефекти

Не рекомендується при гіпертонії.

Побічна дія.

Не виявлено.

Умови та термін зберігання

Зберігати при кімнатній температурі до дати, зазначеної на етикетці. Поява осаду на дні пляшечки не впливає на якість. Перед вживанням збовтувати.