Библиотека

Екатерина Квач, г.. Кузнецовск

(Консультант «Зеленої Планети Земної»)

Кілька років тому я тяжко захворіла. Тоді ще не працювала в «Зеленій планеті». Оскільки набрякли і страшенно боліли ноги, не могла взутися в жодні туфлі та чоботи. Не здатна була ні сидіти, ні ходити. Моїми надійними ногами стали… милиці. Цілий рік мала підвищену температуру тіла. Діагноз: туберкульоз кісток. Від застосування антибіотиків ще й підвищився рівень цукру в крові. 

Якось зустріла знайому. Розповіла їй про своє кволе здоров’я. Знайома здивувалася: «Чому не звернулась у «Зелену планету»? Ходять чутки, що хвороби опорно-рухового апарату там добре лікують». І знайома продиктувала номер телефону аптеки «Зелена планета у Рівному.

Консультант Вадим Шлапак подивився рентгенівський знімок і мовив: «На мою думку, лікарі помилилися: туберкульозу кісток у вас нема. Негаразди у здоров’ї – від хворих нирок, артрозу і подагри. Якщо повірите в силу фітоліків і будете ними ретельно лікуватися, одужаєте».

Все-таки я дуже впала духом. Мене огорнув розпач. Пам’ятаю, якась жінка в «Зеленій планеті» підходить до мене і каже: «Заспокойтеся, не плачте. Згадаєте мої слова: завдяки краплям з трав за півроку станете на ноги».

Одного дня пішла до церкви. Пригадую, стою перед іконою Божої Матері і прошу: «Господи, якщо мені судилося жити – всі болі витерплю. Тільки допоможи мені одужати». Після цього прийшла додому, взяла величезну поліетиленову сумку і всі хімічні препарати, які раніше застосовувала, викинула на смітник. Сама собі пообіцяла: «Більше «хімії» пити не буду».

Понад два роки я ретельно і безперервно лікувалася Гепатином, Гломераном, Нефроліком, Нефоптаном, Подагрином, Артританом, Стенокардом, Гепахолом, Діамантом (після вживання їжі – Золотником). Виконувала всі рекомендації Вадима Шлапака та Наталі Земної і поволі стала на ноги. Зараз і на велосипеді їжджу, і на високих підборах ходжу, і онуків няньчу, і з роботою добре справляюся.

До речі, пригадую, я сказала лікареві: «Не виписуйте більше хімічних пігулок, бо лікуюся в «Зеленій планеті». Почувши таке, вона спочатку обурилася. А коли я почала одужувати, навіть записала номер телефону «Зеленої планети». Пояснила, що хоче направляти до Земної на лікування своїх пацієнтів.