Библиотека

Галина Дикая «Наиболее успешно лечится бесплодие». м. Кривой Рог

(Консультант «Зеленої Планети Земної»)

Коли онкохворий просить допомоги, бо хімічні препарати безсилі, ми не можемо відмовити. І маємо добрі результати лікування. Рік тому до мене звернулася 50-річна жінка-інвалід з болями у хребті. Вона ледь пересувалася на милицях і розповіла, як одного разу знепритомніла. Медики «швидкої допомоги» заспокоїли її, мовляв, нічого страшного. А я, почувши, що в жінки часто і раптово виникає головний біль, потемніння в очах, порекомендувала перевіритись на комп’ютерному томографі. Вона послухалась. З’ясувалося: в жінки – пухлина головного мозку (перша-друга стадія). Лікарі запропонували операцію, але хвора відмовилась. Уже понад рік (за власним бажанням) лікується у «Зеленій планеті» і прекрасно почувається.

А 70-річному чоловікові лікарі поставили діагноз: рак легенів третьої-четвертої стадії і «пророкували» жити 3-4 місяці. У хворого почалися метастази. Вперше в наш кабінет його принесли на руках. Мужчина був у відчаї. Адже, окрім раку, мав «букет» супутніх захворювань. Ми рекомендували курс траволікування. Як результат, чоловік почав самотужки ходити, добре почувається і дякує за ефективне лікування.

Лікування хворих важливо починати з моральної підтримки. Людині треба вселити віру в одужання, заспокоїти. А ще важливо виконувати всі рекомендації консультанта «Зеленої планети». Бо якщо пацієнт на боці лікаря – перемагає лікар, а якщо хворий на боці хвороби – торжествує хвороба.

Хочу поділитися і власними практичними спостереженнями: якщо в жінки – фіброміома (є вузол на матці), то такий вузол, як правило, є і на щитовидній залозі. Якщо водночас лікувати щитовидну залозу і жіночі органи – результат лікування успішний.

Синтетичними препаратами довго лікуватися не можна (не кожен організм їх витримає). Він швидко звикає до препаратів і перестає на них реагувати. Окрім того, хімічні препарати лише знімають симптоми хвороби. А ліками з трав можна лікуватися тривалий час. У цьому їх перевага над медикаментами.

Я помітила, що краплі Земної відновлюють організм на клітинному рівні. Таким чином, відновлюється уражений хворобою орган, і він починає працювати злагоджено. 

Знаєте, лікування яких захворювань у «Зеленій планеті» вважаю  найуспішнішим? Безпліддя. Три подружніх пари 10 років безуспішно лікувалися від безпліддя в різних лікувальних закладах. Звернулися до нас. З’ясувалося, що кожна молода пара мала проблеми із щитовидною залозою, а лікарі їх заспокоювали, мовляв, нічого страшного, на безпліддя це не впливає. Та варто було мені одночасно вилікувати щитовидну залозу і жіночі органи (від запальних процесів, спайок тощо), і жінки змогли завагітніти. Дві з них уже народили здорових дітей, третя – в очікуванні немовляти.

Порятували ми також людину від атеросклерозу судин нижніх кінцівок. Ця хвороба пов’язана з роботою підшлункової залози, оскільки діабет є причиною руйнування судин. Відтак – найчастіше страждають судини нижніх кінцівок. Спочатку вони звужуються, потім – заростають, бо кров до них не поступає. Окрім Діаманту, рекомендую Склерозан, Судинник, Вазонорм, зовнішньо – Санат (двічі-тричі на день). Як результат, розширюються судини, покращується циркуляція крові, вщухає біль, припиняються корчі в ногах, – й атеросклероз «відступає». 

Добре піддається лікуванню також виразка шлунка. Річ у тому, що після лікування хімічними препаратами залишаються рубці. Окрім того, антибіотики викликають дисбактеріоз. А внаслідок траволікування від виразки й сліду не залишається. Навіть ендоскопісти не вірять, що в людини  була виразка шлунка. Антибіотики не дають такого гарного ефекту, як природні ліки.

А візьмемо гастодуоденіт. Вже через кілька тижнів після початку лікування у «Зеленій планеті» люди прекрасно почуваються. Хочу, щоб наші читачі пам’ятали: захворювання шлунково-кишкового тракту залежить від неправильного харчування, недоброякісної їжі, зловживання алкоголем, тютюновими виробами, стану нервової системи. Стреси – це дорога до виразки, гастриту, ентериту, хронічного коліту… До слова, якщо людина постійно нервово збуджена – у неї починає хворіти щитовидна залоза. А це провокує захворювання шлунково-кишкового тракту. Тобто кожний орган нашого організму залежить від злагодженої роботи інших органів та систем.

Дітей успішно лікуємо, наприклад, від поліпів Псореполом, Імунатом, Мигдаликом, Гаймороліком. Аденоїди при такому лікуванні розсмоктуються. Водночас у таких пацієнтів треба лікувати і від гельмінтозу, тобто додавати протиглисний Гельмін. До речі, тепер чимало отоларингологів відмовляються оперувати поліпи у дітей і скеровують до нас, бо знають про гарні результати траволікування.

До розростання лімфоїдної тканини носоглотки призводять часті застуди, інфекції, нежить. Лікарі переважно видаляють поліпи хірургічно. По-перше, для дітей це величезний стрес. По-друге, через деякий час аденоїди знову виростають. Бо лікар видалив аденоїди, а не причину їх виникнення.

Прекрасні результати лікування горла у дітей Мигдаликом, Імунатом, Респіраном. Не радимо видаляти мигдалики, бо після того людина частіше хворіє інфекційними недугами верхніх дихальних шляхів (бронхітами, пневмонією, трахеїтами). І пам’ятайте: здоров’я примножується любов’ю, злагодою, доброзичливістю, турботою одне про одного. І звичайно ж – живою природою.