Библиотека

Геннадий Олейник, г. Винница

(Консультант «Зеленої Планети Земної»)

У нас лікуються навіть працівники СБУ.

У «Зеленій планеті» Вінниці лікуються високопосадовці, працівники правоохоронних органів, медики. Лікарі направляють до нас своїх пацієнтів. Найпопулярніші ліки з трав, наприклад, у  «жіночих лікарів» Мастоден і Мастолік. Виліковується від безпліддя чимало подружь і завдяки засобам з трав народжують дітей.

Нерідко до нас за допомогою звертаються хворі на туберкульоз. Якщо років 20 тому їх на пальцях можна було порахувати, зараз така кількість щороку збільшується.

У світі їх – 50-60 мільйонів хворих на туберкульоз. Щороку від цієї хвороби помирає 3 мільйони людей (смертність посідає перше місце серед інфекційних хворих). Відділення фтизіатрії у лікарнях переповнені, а хімічні препарати, на жаль, недієві. Якщо раніше таких хворих змушували лікуватись в туберкульозних  диспансерах, то зараз, на жаль, ніхто не контролює. А відтак, хворі не ізольовані від здорових. Передається  хвороба повітряно-крапельним шляхом.   

Від таких відвідувачів «Зеленої планети» вимагаю флюорографічні або рентгенівські знімки. Зважаючи на стан людини, аби вона швидше одужала, для кожного комплексний курс лікування підбираємо індивідуально. Як правило, рекомендую Фтизолік, Пульмолік, Легеневий бальзам, Імунат, Віталонг, Гриполік, Вірусан, Нормострум.

Щодо гепатитів. У «Зеленій планеті» є ліки з трав, яким під силу боротися з гепатитами А, В, С. Підступна хвороба насамперед вражає печінку. Вона прекрасно лікується Гепахолом. Гепатити (на відміну від туберкульозу) передаються через кров. Ними не можна заразитися при розмові, рукостисканні, кашлі, чханні, користуванні спільним посудом. 

До речі, вірусний гепатит С і ВІЛ-інфекція – як близнюки. Тобто гепатит С може дати поштовх до виникнення ВІЛ-інфекції. У традиційній медицині на таке лікування треба витратити близько 10 тисяч доларів. Далеко не кожний має такі кошти. «Зелена планета» у Вінниці тісно співпрацює з лабораторіями, де проводять аналізи на виявлення гепатитів. Лікування у «Зеленій планеті» швидке та ефективне.

Тепер щодо лікування від безпліддя. Наприклад, дві сестрички-вінничанки у Голландії вийшли заміж, але жодна не могла завагітніти. Тамтешні лікарі пропонували штучне запліднення. Жінки відмовились. Безрезультатно лікувалися хімічними препаратами. На жаль, траволікування у Голландії не популярне. Сім’ї приїхали в «Зелену планету». Засобами з трав лікувалися і дружини, і чоловіки. Сестри завагітніли.

Траволікуванню надають перевагу працівники міської мерії, управління праці і соціального захисту населення, обласної адміністрації і навіть… СБУ. Часом приходять і кажуть: «Ми «пробили» по своїх каналах інформацію про ефективність засобів з трав Наталі Земної. Нам розповіли що у вас одужує навіть той, хто роками не міг вилікуватися хімічними препаратами. Нам також допоможіть». Державні мужі залюбки застосовують фітокомпозиції і дуже задоволені лікуванням.

Цікаво, що хірурги, працівники тубдиспансеру своїх пацієнтів лікують  хімічними препаратами, а самі – ліками Земної. Нашим постійним відвідувачем є навіть начальник медичної частини однієї з лікарень та його дружина. Співпрацюємо з мамологами, акушерами, хірургами міста. 

Щодня до нас за допомогою звертається 60-70 хворих. На зустріч з Наталею Петрівною записується понад 260 людей на день. І якби вона залишилася у Вінниці на кілька днів, відвідувачів не поменшало б. Це свідчить про те, що мешканці Вінничини надають перевагу траволікуванню.