Библиотека

Ирина Пухырь, г.. Львов

(Консультант «Зеленої Планети Земної»)

У мене двоє дітей: 5-річний син Максим і 3-річна донька Оленка. Років два тому у сина був поганий апетит. Хлопчик став млявий, вночі спав неспокійно. Це був перший сигнал про те, що в організмі – глисти. Я лікувала дитину протигельмінтним Гельміном, Гепахолом-3, Гастротоном, Імунатом. Десь за два-три тижні син змінився на очах: почав краще їсти, спокійно спати уночі.

Окрім того, як тільки син почав відвідувати дитячий садок, часто застуджувався. Бувало, тиждень у дитсадку – тиждень хворіє (кашляє, ніс «закладений», підвищується температура тіла). І так цілий рік.

Після лікування в «Зеленій планеті» Максим перестав застуджуватися. Навіть не думала, що так швидко настане позитивний ефект. Я приємно здивувалася: лікувала сина від глистів, а вилікувала ще й від нежитю.

Після цього (щоб не допустити до застуди) давала доньці ті самі ліки з трав, що й синові. І коли донька пішла в дитсадок, цілий рік жодного разу не кашлянула. Знала б я це раніше, і сина лікувала б профілактично. Дуже задоволена Імунатом. Вважаю: їх необхідно застосовувати кожному дорослому, особливо дітям в осінньо-весняний період, коли найчастіше виникають захворювання ЛОР-органів