Библиотека

Мария Долепа «Лечим бронхиальную астму», г. Львов

(Консультант «Зеленої Планети Земної»)

У три рочки моєму синові лікарі поставили діагноз: бронхіальна астма. Внаслідок лікування хімічними препаратами малому ставало легше, але за місяць-два симптоми повторювалися. Варто було Денисові трохи побігати, як він починав задихатися. Часто застуджувався.

Лікарі рекомендували гормональну терапію, та ми відмовились. Оскільки тривалий час ефекту від лікування не було, почали рятувати хлопчика засобами з лікарських рослин Наталі Земної. Загалом близько трьох років син застосовував Астмолік, Респіран, Мигдалік, Імунат, Легеневий бальзам, Назалік (згодом – Фітовір, Фітофлав), а також Алергін (Денис хворів на алергію). Суттєве покращання від лікування ми помітили уже за шість місяців від початку лікування. Найперше – син перестав задихатися. Не так часто застуджувався, як раніше.

Зараз синові 10 років. Відрадно, що з бронхо-легеневою системою проблем не має. Дитина рідко хворіє. Грає у футбол з ровесниками і не задихається, як раніше. Тепер не знаємо, що таке шпиталі. Варто Денисові трохи закашляти – відразу даємо Легеневий бальзам та Астмолік, аби не допустити до застуди.