Библиотека

Мирослав Руснак: «Мужчина вылечился от подагры и … заплясал», г. Черновцы

(Консультант «Зеленої Планети Земної»)

«Зелену планету Земної» у Чернівцях відкрили кілька років тому. Наші працівники зарекомендували себе як сумлінні, компетентні фахівці. Більшість людей звертається до нас за допомогою із задавненими хронічними недугами, кому не допомогли хімічні препарати, навіть після їх тривалого застосування. Є хворі, які зверталися до різних лікарів, і кожен з них на одні і ті ж симптоми поставив «свій» діагноз. Чому?

Близько 10 років я працював дільничним терапевтом і знаю: коли у хворого багато різних симптомів, лікареві не завжди легко поставити діагноз, віднайти причину (вогнище) захворювання. Наприклад, приходить людина і каже: «У мене болить серце». Насамперед цікавлюся, як болить: ниє чи поколює, підвищується чи не підвищується при цьому кров’яний тиск (якщо так – то в які години доби), чи виникає головний біль, якщо так, то в якій частині голови болить… Все це має значення, щоб поставити точний діагноз, а отже, рекомендувати курс лікування. Неточний діагноз – значить лікувати людину «наосліп». А це – одна з причин неефективності лікування.

Тепер про траволікування. У його перевагах переконався на собі. Коли ще працював в офіційній медицині, мав проблеми зі здоров’ям і тривалий час застосовував хімічні препарати, але позитивного результату не було. Я перейшов» на траволікування, і невдовзі стан мого здоров’я помітно покращився.

Спостерігаючи за станом здоров’я хворих, я помітив: внаслідок траволікування особливо швидко й ефективно лікуються захворювання травних органів, організм легко звільняється від токсинів, а отже, стан здоров’я покращується. А медикаменти лише «блокують» запальний процес, притупляють фізичний біль. Та й в офіційній медицині хворому доводиться оббити пороги не одного кабінету, аби зібрати висновки різних лікарів. 

У «Зеленій планеті» ні Наталя Петрівна, ні консультанти діагнозу не ставлять. Ми лікуємо не захворювання, а людину (організм у цілому), віднайшовши, як я уже говорив, вогнище (причину) захворювання.

Ось конкретні випадки, коли хворі після безрезультатного лікування у традиційній медицині, одужали за допомогою засобів від природи. Одна з відвідувачок скаржилася, що швидкість осідання еритроцитів (ШОЕ) в її крові висока – понад 40 мм/год. Стан здоров’я хворої погіршувався. Вона обійшла не одного лікаря, але вилікувати її жоден з них не міг. Жінка застосовувала багато медичних препаратів, виписаних лікарями, але ШОЕ не знижувалась. Лікарі навіть не могли поставити точного діагнозу, оскільки не було чітких показників у результатах аналізів крові.

Внаслідок рекомендованого Наталею Земною курсу лікування, до якого входили такі засоби з трав, як зокрема  Фемінат, Фіброман, показники швидкість осідання крові поступово знизилась до норми – 7 мм/год. Хіба ж це не свідчить про ефективність траволікування?!

А ще – приходить в «Зелену планету» чоловік і починає… танцювати. Спочатку ми не зрозуміли, що з ним коїться. А коли він закінчив свого «гопака», розповів, що роками лікувався  хімічними препаратами від подагри, але позитивного результату не було. Боліли ноги, а підошви ніг пекли так, що кроку ступити не міг. І буквально через тиждень після початку лікування ліками Земної відчув полегшення. Чоловік ретельно виконував усі рекомендації Наталі Петрівни (не пропускав жодного застосування крапель з трав: Нефроліку, Подагрину, Соленорму, Розтирання (зовнішнє). І коли домігся стійкого покращання у здоров’ї, то від радості затанцював у приміщенні «Зеленої планети» перед нами та нашими відвідувачами.

А пам’ятаю, чоловік скаржився на постійний ниючий біль у спині (особливо, коли нагинався чи повертався тулубом). Не міг ані щось підняти (навіть легке), ані ходити (швидко втомлювався). Лікарі виявили у хворого кілька видів гриж, протрузій міжхребцевих дисків. У розпачі він мовив: «Я збився з рахунку, скільки разів «костоправи» вправляли мені диски. Від постійного застосування хімічних препаратів вже болить і шлунок, і печінка. Їду в «Зелену планету». Буквально через тиждень після лікування Спондиланом і Неврином ноги хворого перестали боліти. Живе чоловік у селі за сотні кілометрів від Чернівців. Приїхав до нас та й каже: «Поки їхав до вас, то цілу дорогу (три години) стояв в автобусі, бо було багато пасажирів. Болю в ногах не відчув. А знайомий пожартував, мовляв, виглядаю я молодим і здоровим, тому й місця ніхто не уступив».

Пам’ятаю, жінка із Кіцманського району багато років безрезультатно лікувалася в офіційній медицині від безпліддя. А після лікування в «Зеленій планеті» уже народила двійко дітей.

Жінка-тренер дитячої збірної району з легкої атлетики вилікувалася в Земної від мастопатії. Спортсменка зізнається, що не визнає хімічних препаратів. І коли батьки її вихованців (юних спортсменів) дізналися про її одужання завдяки травам, довірили тренеру приводити і лікувати в Наталі Петрівни їхніх дітей. Адже, окрім тренувань і навчання у школі, багато дітей відвідують різні гуртки та секції. Діти перенавантажені, швидко втомлюються. Тому застосування засобів з «рук» живої природи їм просто необхідне. Діти перестають втомлюватися, у них покращується пам’ять,  а відтак — починають добре вчитися. Наприклад, один з 15-річних легкоатлетів вилікувався у нас від задухи.

Наш працівник Євгенія Анісімова НефролікомНефроптаномСклерозаномДіамантом успішно лікує нирки. А її маленький онук за допомогою ГепахолуГастротону, Гельміну позбувся гельмінтозу. Якщо раніше Євгенія Георгіївна скаржилася на ниючий біль в області нирок, внаслідок траволікування біль вщух.

До речі, якось розповідала вона дотепний випадок. В одному з номерів газети «Зелена планета Земної» Наталя Петрівна опублікувала статтю про цілющі властивості чорнобривців. Мабуть, у Чернівцях багато людей уважно читають її газету, бо після публікації на дачі Євгенії Георгіївни пообривали майже всі чорнобривці. Мабуть, хтось дуже хотів приготувати собі з цих квітів цілющі ліки за рецептами Земної, а отже, бути здоровим і жити до ста літ?!

Люди вірять в силу траволікування. Коли у Чернівцях ще не було «Зеленої планети Земної», то хворі їздили за ліками з трав в інші міста України, – за кілька сотень кілометрів. Усе це свідчить про те, що ім’я Земної, як народного лікаря, знане і популярне на Буковині.