Библиотека

Наталья Земная: «Для мужчин»

Аденома, простата, статеве безсилля

Молоде листя ліщини – 2 частини, молоде листя ясеня – 2 частини, трава зеленчука жовтого – 1 частина. 1 ч ложку цієї суміші заварити 1 скл. окропу і випити протягом дня.

Від сп’яніння

Якщо чоловік пригубить зайву чарку і сп’яніє, треба взяти 0,5-1 скл. соку із свіжої капусти, розмішати із 1 ст. ложкою цукру. Заварити і випити. Після того чоловік швидко тверезіє. Для похмілля – пити розсіл із квашеної капусти.

Кинути курити допоможе…

Подорожник великий

1 ст. ложку його подрібненого листя залийте 2 скл. окропу і настійте, поки прочахне. Вживайте по чверті склянки вісім разів на день. Курс лікування — 12 днів. Якщо ж і після цього захочеться курити, тоді жуйте…

Корінь аїру

У народі його ще називають татарським зіллям, лепехою пахучою. Росте на берегах річок, озер, у низинах та на болотах.

Жувати корінь аїру треба щонайменше два тижні (тоді, коли рука потягнеться до цигарки). На смак він гіркуватий. Але таким буде здаватися лише перші секунди. А за хвилину – навіть досить приємним та духмяним. Через два тижні потягу до куріння не буде, і про цигарку забудете, як поганий сон.

Селера

Як-тільки хочеться курити, пожуйте корінь селери, і приблизно за два тижні рослина відіб’є бажання взяти в руки цигарку і допоможе легко відучитись від тютюнозалежності. Якби чоловіки частіше вживали цю рослину, вони не повніли б, не рідшало б на голові волосся, і можливо, рука не тягнулася б навіть до чарки.

У траві і корені селери багато вітамінів (зокрема вітамін С, нікотинова кислота), близько 40 лікувальних компонентів, зокрема багато калію, необхідного для серцево-судинної системи; магній, який заспокоює нервову систему; залізо, яке благотворно впливає на всі органи, процеси кровотворення і на формулу крові.

Окрім того, селера – чудовий природній засіб для лікування аденоми простати у чоловіків, добре лікує нирки, сечокам’яну хворобу, пієлонефрити, покращується сечовиділення. Словом, при хворобах сечостатевої системи (особливо у чоловіків) без селери не обійдешся.

Споживайте селеру у стравах (взимку – її коренеплід, насіння, а влітку – і листя, і корінь, і насіння). Додавайте до м’яса, салатів. Насушіть її влітку – будете мати ліки на цілий рік. Ця дивовижна цілюща рослина допомагає нормалізувати функції всіх органів та систем, дарує силу, здоров’я, нікому не протипоказана і не доводить до наркотичної залежності.