Библиотека

Оксана Белецкая: «Проблемы со здоровьем не решаются в спешке», г. Киев

(Консультант «Зеленої Планети Земної»)

Один з древніх лікарів сказав хворому: «Нас троє: я, ти і твоє захворювання. Перемога можлива, якщо ти змагатимешся з хворобою разом зі мною». Це справді так. Адже лікування – це наполеглива праця і лікаря, і пацієнта. Ось що розповіла кандидат медичних наук Оксана Балицька, яка понад 30 літ працювала дитячим онкологом.

Щороку консультуємо понад 4 тисячі людей. В організмі більшості хворих – «букет» хронічних захворювань. Нерідко причина їх виникнення – тривалі стреси. Часто турботу про своє здоров’я люди відкладають «на потім», «до кращих» (а насправді – «до гірших») часів – аж поки добряче не «припече». Багато хворих тривалий час і безрезультатно лікувалися хімічними препаратами.

Ось нарешті життя змусило подбати про себе… І вирішила людина, як висловлюються деякі наші відвідувачі, «забігти» в «Зелену планету». Зазвичай відбувається такий діалог:

— Дайте краплі з трав (називає які саме), бо не хочу робити операції, – каже хворий.

— Спочатку проконсультуйтеся в нашого консультанта, – відповідають працівники «Зеленої планети Земної». – Він порекомендує правильний курс лікування, аби ви швидше одужали.

— Що? Йти до лікаря? – дивується людина. – У мене часу нема. Я відпросився з роботи на кілька хвилин…

Запам’яталася також жінка, яка нам сказала: «Подруга просила щось для дитини від аденоїдів. Привести малого до вас не може, бо працює. В суботу теж не приїде. Їй далеко добиратися, – їхати з  іншого району Києва».

То чи буде в таких випадках позитивний результат від лікування? Як на мене, питання риторичне. Дивуюсь людям, які, незважаючи на «букет» недуг, не можуть (чи не хочуть?!) «знайти» кілька хвилин, щоб проконсультуватися з фахівцем, а відтак – не налаштовані на серйозне лікування.

Хочу звернутися до відвідувачів «Зеленої планети». Зрозумійте: ліки від природи – не хімічні препарати. У «Зеленій планеті» не лікують, наприклад, печінку – Гепахолом, підшлункову залозу – Золотником, а нерви заспокоюють Неврозаном. Ліки з «рук» живої природи вимагають індивідуального курсу лікування, спрямованого на відновлення функцій багатьох систем організму. Ми лікуємо організм в цілому, а не окремі органи. А це означає, щоб допомогти вам впоратися, наприклад, з головним болем, слід полікувати і печінку, і шлунок, іноді навіть хребет.

Аби ефективно швидко одужати, приділіть собі увагу, проявіть наполегливість. Полюбіть себе. Адже серйозні проблеми зі здоров’ям не вирішуються поспіхом.

Окрема розмова про тих, хто захоплюється траволікуванням і твердо переконаний, що зі своїми болячками впорається сам. Тобто лікується самотужки. На думку деяких людей, траволікування – просте і безпечне. Звичайно, попервах будуть певні результати: здоров’я загалом покращиться, вщухне біль, налагодиться травлення… Однак таке покращення у здоров’ї, як правило, нестійке. Бо людина лікуватиме орган, який болить, а не організм в цілому. Тобто лікуватиме наслідки, а не причину захворювання. А консультанти «Зеленої планети Земної» підберуть курс лікування, при потребі – дещо змінять його (залежно від стану здоров’я, самопочуття хворого). 

Буває: людина сама собі ставить діагноз. Каже: «Такі симптоми, як у мене, були в іншого хворого (дізнався про нього з газети). Дайте мені ті самі краплі з трав, за допомогою яких він одужав». Фітозасоби справді ефективні в лікуванні. Однак статті в газеті чи брошурах подаються не для того, аби читачі займалися самолікуванням, – а щоб звернули увагу на стан свого здоров’я, обстежилися і при потребі почали лікуватися. Скільки разів Наталя Петрівна попереджала: «Травами і ліками з них лікуйтеся під контролем консультантів «Зеленої планети»…

Наведу ще один яскравий і водночас сумний приклад. Заходить якось до мого кабінету чоловік із сірим, землистого відтінку обличчям. Бачу: нервує.

— Я півроку лікувався ліками з трав, а результату ніякого, – каже він.

— Навіщо ж було так довго їх пити? І хто вам призначив лікування? – цікавлюся у хворого.

— Ніхто, – відповідає. – Лікувався на власний розсуд.

— А хто поставив вам діагноз?

— Та не звертався я до лікарів, – веде далі чоловік. – Адже всі симптоми збіглися…, ну, точно як у вашій газеті написано про іншого хворого.

Тому ще раз нагадую, не керуйтеся принципом: «Я сам знаю, на що хворію і як лікуватися»…

…Існує ще одна категорія відвідувачів. Це ті, хто консультується в «Зеленій планеті», але не застосовує ліки з трав і не дотримується дієти. Як-тільки відчуває покращання – «забуває» всі рекомендації та роз’яснення консультанта, Наталі Земної або взагалі полишає лікування, бо йому здається, що вже одужав.

Натомість людина недоліковується. «Не болить» – не означає  «здоровий». За деякий час хвороба може знову проявитися, і лікування доводиться починати спочатку.

А нерідко хворим рекомендуєш курс лікування, і потім вони вже не приходять на консультацію, – продовжують застосовувати рекомендовані їм ліки з трав місяцями і навіть роками.

Не пийте тривалий час ліки з трав, які ми рекомендували вам тоді, коли недуга тільки почала розвиватися. До нас на консультації такі хворі не приходять, у поліклініці не обстежуються, а потім дивуються: «Чому раніше траволікування мені допомагало, а тепер – ні?!».

Жодні хімічні препарати, в тому числі, засоби з трав, не можна застосовувати безконтрольно. Якщо спочатку ліки «спрацювали», то і надалі допоможуть впоратися з недугою, але треба підібрати правильний курс лікування. А його може призначити Наталя Земна або консультант «Зеленої планети».

Усім, хто вирішив лікуватися в «Зеленій планеті», хочу наголосити ось на чому: спочатку вирішіть для себе, чи серйозно ви налаштовані на траволікування? Чи вистачить на це терпіння? Під час консультації важливо не приховувати самопочуття, жодного свого симптому. Візьміть зі собою виписки з історії хвороби, результати останніх обстежень. Обстежтеся у лікарів (щоб поставили діагноз). Все це допоможе нам підібрати найбільш ефективну схему лікування.

Багаторічний досвід роботи в «Зеленій планеті Земної» свідчить про високу ефективність траволікування. Недаремно ліками Земної лікуються мешканці багатьох країн світу. Нещодавно прийшла на консультацію жінка і каже: «Живемо з чоловіком у Казахстані, а моя мама – у Тернополі. Коли я через три роки повернулася в Україну, матері просто не впізнала, – вона помолодшала. Мама розповідала, що завдяки лікуванню в Земної поступово (крок за кроком) відновилася функція печінки, перестали набрякати ноги. Матуся вилікувала і «забула» про свій давній панкреатит та гастрит. Зараз продовжує лікуватися в Земної від цукрового діабету. Як результат, цукор знизився до норми. Тому за допомогою крапель з трав я вирішила «поставити на ноги» свого чоловіка. У нього – діабет, ускладнений судинною патологією».

Тож ще раз нагадую: не робіть помилок, як деякі відвідувачі «Зеленої планети». Тоді досягнемо прекрасних результатів у лікуванні, аби ви якомога швидше одужали.