Библиотека

Ольга Доля, г. Шостка

(Консультант «Зеленої Планети Земної»)

Син Дмитрик у вісім років на ковзанах обганяв дівчинку. Зачепився ногою за її ковзани і впав на лід. До крові обдер ноги та руки. Рентген показав: у Дмитра – переламана ключиця. На плече малого наклали фіксуючу пов’язку.

Консультант Тетяна Галай рекомендувала синові кожних дві години застосовувати Остеонорм, Арніку, Альгосан, Неврин. Кістки в сина так швидко зрослись, аж хірург здивувався.

У моєму домі – багато засобів від природи. Для профілактики захворювань шлунково-кишкового тракту ми з чоловіком (Василь Дмитрович теж працює в «Зеленій планеті») застосовуємо Гастротон, Гепахол, Діамант, Золотник, Нормострум. Профілактично від застуди – Гриполік і Санотит. Тому, Богу дякувати, не хворіємо й обходимось без лікарняних. 

Ще приклад. У моєї близької родички народився син. У пологовому будинку немовляті зробили щеплення. Коли породіллю із сином виписали додому, побачили, що в дитини під ручкою – гуля завбільшки з горошинку (збільшився лімфовузол). Очевидно, це була реакція на щеплення.

Родичі лікували малюка Лімфограном. Краплю ліків розводили у 2 столових ложках кип’яченої води. Давали дитині по 1 чайній ложці 4 рази на день. Через кілька тижнів гуля зникла, – дитя одужало.