Библиотека

Ольга Потоки, г.. Мукачево

(Консультант «Зеленої Планети Земної»)

Кілька роківтому я могла лише перевертатися з боку на бік, з ліжка не вставала, — сповзала навколішки. Я була виснажена, у спині нестерпно боліло, мала приступи (переважно вночі). Щодня застосовувала сильнодіючі антибіотики. Та вони не рятували. Біль вщухав не надовго. Від побічних дій хімічних препаратів ще й почалися розлади в роботі внутрішніх органів: шлунка, підшлункової залози, кишківника, нирок… Я розуміла: пігулками лише отруюю організм.

Одночасно із хімічними препаратами почала застосовувати ліки Земної. Незабаром відчула полегшення і повністю перейшла на композиції з трав: Нефролік, Спонділан, Неврин, Діамант, Гепахол, Гастротон, Судинник, Санат. Незважаючи на те, що через сім місяців безперервного лікування приступи минули, продовжувала пити краплі з трав. Завдяки ним одужала.

У доньки Алли завдяки Псореполу та мазі Порятунок зникла на нозі пляма, яка збільшувалася з віком дитини. Порятунок вилікував доньку від розтягнення зв’язок на нозі. До речі, цей зовнішній природний засіб рятує і від накопичення в суглобах рідини.