Библиотека

Татьяна Галай: «Дедушка влюбился и … применяет Стимовит», г. Шостка

(Консультант «Зеленої Планети Земної»)

Прийшов у нашу «Зелену планету» чоловік поважного віку і скаржиться, мовляв, хочу жінок кохати, але… Працівники аптеки здивувалися: «Це й не дивно, добродію. Адже у вас солідний вік». На що  дідусь відповів: «Французький письменник Віктор Гюго у 70 років закохався у 22-річну дівчину. А я хіба гірший?».

Ми рекомендували дідусеві Стимовіт для підсилення чоловічої сили. Він ретельно застосував краплі з трав і… одружився. Тепер постійно бере Стимовіт в «Зеленій планеті Земної». І дідусь ліками задоволений, і його значно молодша дружина…

Щодо інших відвідувачів. Якщо раніше до нас зверталися здебільшого літні люди, то зараз – багато дітей, молоді. Побільшало тих, хто за допомогою в «Зелену планету» звертається вперше. Це означає: все більше людей визнають траволікування.

На жаль, такі захворювання, як «онко»,  інфаркти, інсульти «молодшають». Найбільше відвідувачів з хворим шлунково-кишковим трактом, жовчокам’яними і сечокам’яними недугами (вони між собою взаємопов’язані, одна хвороба «тягне» за собою іншу). При жовчокам’яному захворюванні насамперед треба пролікувати шлунок Гастротоном, печінку – Гепахолом, жовчний міхур і підшлункову залозу – Діамантом або Золотником (залежно від того, яка функція підшлункової залози порушена), нирки – Нефроліком і обов’язково рекомендую протипаразитарний Гельмін. Адже усунути камені із жовчного міхура неможливо, не вилікувавши лямбліозного холециститу.

На другому місці – цукровий діабет. Я помітила: розвиток цієї недуги провокують стресові ситуації, фізичні травми. На третьому місці – серцево-судинні захворювання.

Багато відвідувачів із пониженою функцією щитовидної залози. Серед них – чимало післяопераційних. До речі, зоб прекрасно лікується Нормострумом, – і оперативного втручання можна уникнути.

Хто страждає на гіпофункцію щитовидної залози, той добре почувається внаслідок застосування Нормоструму, особливо у холодні пори року, в репі од авітамінозу. А влітку, коли організм збагачений вітамінами, щитовидна залоза виліковується ще швидше й ефективніше.

Багато людей – з фізичними травмами. Небезпечні вони в будь-якому віці, особливо – для літніх людей. Адже внаслідок перенесених травм швидко прогресують хронічні захворювання, які важко піддаються лікуванню хімічними препаратами. Прекрасно ліквідує посттравматичні наслідки траволікування, зокрема Арніка.

Щодо інших захворювань. Наприклад, лямбліозний холецистит добре лікується Гельміном, Гепахолом-3 (холецистит – Гепахолом), Спазміном, Соленормом, Реноколіком, Токсаном.  

У кого хворі нирки (при пієлонефритах, гломерулонефритах), рекомендую Гломеран, Нефролік, Уросепт та Нормострум (як правило, при цих захворюваннях понижена функція щитовидної залози).

Добре усувають гіпертензію Нефролік, Реноколік і Гіпертан. Якщо додати ще й Склерозан та Міокардин, у хворого швидко знижується артеріальний тиск, внормовується пульс і вщухає біль у серці.

Пам’ятаю чоловіка, який коліна не міг зігнути. Хоча хворий і сумнівався в ефективності траволікування, але кілька місяців ретельно лікувався в «Зеленій планеті Земної». А потім розповів таке: «Виходжу якось увечері на подвір’я. Дивлюсь: через огорожу злодій перелазить. Я присів, схопив палицю із землі і шпурнув у нього. Лише після цього згадав, що в мене коліно боліло і зовсім не згиналося. І я зрозумів, що… одужав». 

Пригадую жінку, у стравоході якої застряг шматок груші. Вона довго ходила «по лікарях», зробила рентген, фіброгастоскопію. Лікарі поставили діагноз: езофагіт. Жодні медикаменти болю не усували. Хвора  звернулася до нас. Я  рекомендувала Езофагін і Гастротон. Невдовзі жінка не могла знайти слів для вдячності за одужання…

А пам’ятаю, п’ятирічного хлопчика в дитсадку ровесник вдарив ногою в пах. У малого почала розвиватися водянка яєчка. Хімічні препарати мало  допомагали. Педіатри, хірурги в один голос наполягали на операції. Батьки  налякалися, звернулися до нас. Ми рекомендували дитині щодві години застосовувати Арніку, Орхін, Інфільтран. Внаслідок траволікування набряк швидко зменшувався. За два місяці від водянки й сліду не зосталося.

Гельмінтна інвазія та ацетономічний синдром у дітей – найчастіші захворювання, які також прекрасно лікуються травами. До речі, невилікуваний ацетономічний синдром у подальшому може призвести до розвитку сечокам’яної хвороби. Тому його (як і всі недуги) необхідно лікувати на початковій стадії.

Природними засобами добре лікуються гідроцефальні синдроми, затримка мовного моторного розвитку, дисбактеріоз, стафілококи, кишкові коліки. При гідроцефальних синдромах добре допомагає Асцитан та Нефролік. При стафілококу – Гастротон і Гепахол, Золотник.

Збудження нервової системи прекрасно знімає Інтелятрин. До речі, за його допомогою «вбиваємо двох зайців»: з одного боку, заспокоюємо нервову систему, з іншого – покращуємо кровообіг в організмі. У кого судороги – рекомендуємо ще й Тановіт, нема судорог – Валебро. Тобто кожній хворій дитині – індивідуальний курс лікування. Внаслідок лікування зникає надмірна збудливість, судороги в ногах, а моторний і психічний розвиток покращуються. Діти починають розвиватися. Це за умови легкої і середньої стадії хвороби. Тому наголошую: жодну хворобу не можна запускати.

Поки дитя застосовує хімічні препарати, хвороба наче починає «дрімати». Батькам здається: дитину вилікували. І коли перестають давати їй  медикаменти, недуга відновлюється і, на жаль, прогресує. Хочу наголосити: ні травами, ні фітокомпозиціями не лікуйтеся самотужки. Краще проконсультуватися у консультанта «Зеленої планети Земної», який рекомендує правильний курс лікування і простежить за самопочуттям аж до повного одужання.