Библиотека

Вера Лудмер: «Чтобы выносить и родить здорового ребенка»

(Консультант «Зеленої Планети Земної»)

У Херсоні люди знають мене як жіночого лікаря. Адже багато років я пропрацювала акушером-гінекологом. І навіть коли стала консультантом «Зеленої планети», до мене продовжують звертатися за допомогою майбутні матері із токсикозами, позаматковою вагітністю, подружжя – з проблемами безпліддя.

Спочатку поговоримо про безпліддя. До нас за допомогою звертається приблизно 60 відсотків безплідних жінок і 40 відсотків – чоловіків. Основні причини захворювання – це запальні процеси у жіночих і чоловічих органах, венеричні хвороби, безладне статеве життя, переохолодження, стреси. Чимало дівчат і жінок дітородного віку туго стискають стегна пасками, джинсами. Це також призводить до безпліддя або народження неповносправних дітей. До речі, хлопчиків у дитинстві треба оберігати від захворювання на паротит (у народі — свинку), бо це може «потягнути» за собою безпліддя у дорослому віці.

Багатьом молодим безплідним парам – 18-19 років. Майже в кожного з них або через одного виявлено вірусні інфекції: хламідії, трихомонади, молочниці, мікози, грибки. Загалом такі хвороби – явище досить розповсюджене. Вони важко піддаються лікуванню хімічними препаратами. Після застосування антибіотиків або гормональних пігулок люди звертаються до нас і продовжують курс лікування засобами з лікарських рослин. До слова, чоловіче безпліддя у «Зеленій планеті» добре лікується Ліктатом, Простаденом, Орхітом, Гідроцелом.

Часто у 20-22-річних дівчат хворі мало не всі органи: нирки, шлунок, яйники. Чимало з них мають вірусні інфекції. Звичайно, таким жінкам важко завагітніти та народити здорову дитину. Часто чуємо: «Яке щастя, що звернулися до вас! Ми втомилися пити антибіотики і гормональні препарати». Річ у тому, що лікування ліками з трав організм переносить набагато легше. Від гормональних препаратів, зокрема, порушується менструальний цикл, обмін речовин в організмі, з’являється оволосіння (як правило, на підборідді, над губами). Окрім того, від гормонів дуже повніють.

В однієї з наших пацієнток лікарі виявили міому великих розмірів, тобто матка збільшилась у розмірі до 24 тижнів вагітності. Так триває вже 20 років. Лікарі давно пропонували операцію. Жінка категорично відмовилась. Мотивує тим, що прекрасно себе почуває, гемоглобін у нормі і її нічого не болить.
Ми порекомендували лікуватися почергово Гепахолом, Гастротоном, Діамантом, Фіброманом, Тумораном, Антінодумом, Аднексаном, Гельміном. Хвора постійно під нашим наглядом. Лікується лише фітозасобами Земної, і стан здоров’я жінки покращується.

Ліками від природи лікуємо і від позаматкової вагітності. В однієї з наших відвідувачок вона виникла внаслідок недолікованого запального процесу у жіночих органах та наявності в них інфекцій. Жінку, на жаль, прооперували. Лікарі сказали, що завагітніти вона більше не зможе. Якщо навіть це станеться, то знову може бути позаматкова вагітність. Наразі відвідувачка застосовує Уросепт, Аднексан, Кістолік, Асцитан, Спайкелан, Імунат, Гепахол, Гастротон, Діамант. Вірить, що одужає і народить здорову дитину.

Часто токсикози у вагітних супроводжуються набряками ніг, перепадами кров’яного тиску. В таких випадках рекомендуємо Токсан, Гепахол, Гастротон, Нефролік. До слова, Нефролік дуже добре лікує пієлонефрити. А в нирках вагітних, як правило, розвиваються запальні процеси.

Ще випадок. У 22-річної жінки на шостому місяці вагітності почалися кровотечі. Офіційна медицина в таких випадках, як правило, перериває вагітність. Жінка звернулася в «Зелену планету». Ми рекомендували кожних 15 хвилин застосовувуати Геморан та Вагітонорм, а також обов’язково дотримуватись ліжкового режиму. Відрадно: кровотечі у майбутньої матері припинилися.

До речі, вагітним не завадило б застосовувати Гепахол, Гастротон, Діамант, Нефролік. Адже оскільки матка збільшується у розмірах, тисне на шлунок, печінку, підшлункову залозу, нирки, то всі ці внутрішні органи треба «підтягувати». Застосування Вагітонорму за два тижні до пологів бажано припинити.