Библиотека

Виктория Бабидорич: «Лекарства Земного предлагаю коллегам по работе», г. Мукачево

(Консультант «Зеленої Планети Земної»)

Я – педіатр, лікар ультразвукової діагностики і давня пацієнтка «Зеленої планети». Ліками Земної лікується моя сім’я, пацієнти та колеги по роботі (лікарі, медсестри).

Уперше біль в області печінки я відчула років десять тому (тоді була студенткою медінституту). Поступово періодичний біль у правому підребер’ї (особливо після вживання їжі) переріс у постійний, були й приступи. Ультразвукова діагностика показала: у жовчному міхурі є камінці.

Я пила всі нові хімічні препарати від захворювання печінки та жовчного міхура, які з’являлися в аптеках. Одночасно лікувалася чаями з лікарських рослин. Але ніщо не допомагало. Застосовувала гомеопатичні препарати, та все марно.

Так тривало п’ять років. Оскільки жовчний міхур не працював, лікарі готували мене до операції. В розпачі звернулася до Наталі Земної.

«Доню, вірю, що вона поставить тебе на ноги» – казала моя мама. Потім я випадково зустріла консультанта мукачівської «Зеленої планети» Ольгу Потокі. Вона розповіла кілька яскравих випадків про одужання пацієнтів в «Зеленій планеті» і теж порадила звернутися за допомогою до Наталі Петрівни. Земна рекомендувала Гепахол, Гастротон, Діамант (Золотник). Не минуло й місяця від початку лікування, як біль вщух.

Переконавшись, що я одужую, батьки і собі почали лікуватися в «Зеленій планеті». Мама за допомогою Кардіаки, Гіпертану, Деметри, Міокардину вилікувала серце, гіпертонію. Батько – простатит Простаденом. Донечки за допомогою Струміну лікують збільшену щитовидну залозу, а Гельміну, Гепахолу-3, Гастротону – травні органи.

А в однієї з моїх пацієнток була хвора підшлункова залоза, печінка (хронічний холецистит), у жовчному міхурі виявлено камінець. Я рекомендувала їй Гепахол, Гастротон, після вживання їжі – Золотник. За чотири дні жінка прийшла знову, аби поділитися радістю: біль вщухає.

Якось мама привела 14-річного хлопчика, який страждав на енурез. Дитина вилікувалася за допомогою Тримника, Цистану, Інтелятрину.

Ще випадок. У моїх сусідів народилася дитина із жовтяницею. А через два тижні породілля потрапила в лікарню, де її лікували антибіотиками. Немовлятко тим часом вдома годували молочними сумішами. Невдовзі внаслідок годування материнським молоком «з антибіотиками» та сумішей в малюка виник дисбактеріоз, закрепи. Порятував немовля, налагодив функцію шлунка Лаксон «Зеленої планети».

Багато моїх пацієнтів приводять на лікування до Земної родичів, сусідів, односельців. За моїми спостереженнями, Цистан, Нефролік, Тримник, Інтелятрин чудово лікують енурези у дітей. Цистан просто незамінний при гострих циститах. Після кількох застосувань зникає дизуретична симптоматика (тобто часті позиви на сечовиділення та гострий, «ріжучий» біль наприкінці сечовипускання).

При виявленні камінців у нирках або жовчному міхурі дуже помічні Соленорм та Оксалан (краще застосовувати їх почергово).

Ларингіти швидко й ефективно лікує Ларинган, Алергін та Гемосан. Ці краплі з трав – перша допомога при захриплості голосу, захворюваннях голосових зв’язок різного походження.

Колеги по роботі знають, що я лікуюся в «Зеленій планеті» і ліки з трав постійно ношу зі собою. Якось у медсестри почав боліти шлунок. «Випий кілька крапель Золотника», – запропонувала я. Колега послухалась і була приємно здивована: біль швидко вщух. До речі, якщо часом порушую дієту, то впевнена: ці краплі з трав мене порятують. Вважаю, їх «швидкою допомогою» для кожного з нас. Тому Золотник має бути у кожному домі.