Библиотека

Ярослав Долепа «Ногу спасли от некроза», г. Львов

(Консультант «Зеленої Планети Земної»)

69-річного Богдана Миколайовича, мешканця одного із сіл Прикарпаття, хірурги готували до операції. У літнього чоловіка розвивався некроз. Оскільки відмирала ділянка шкірного покриву, нога чорніла. Життя для пана Богдана перетворилося на пекло. Чоловік кілька місяців був прикутий до ліжка, стогнав від пронизливого болю в нозі. Сльози і розпач дружини часто змушували його тамувати біль у собі… Але крик від нестерпного болю час від часу все одно виривався з його тіла.

Грошей на дорогі хімічні препарати в родини не було. Сім’я постала перед вибором: ампутувати ногу або рятувати чоловіка за допомогою народної медицини. Родичі Богдана Миколайовича не раз чули від людей добрі відгуки про фітоліки Земної. Рідні вважали, що це єдиний шанс врятувати важкохворого чоловіка, і подалися до «Зеленої планети».

Богу дякувати, той чоловік одужав, й операція йому не знадобилася. Минуло приблизно чотири місяці після того, як я рекомендував Богданові Миколайовичу курс лікування. І одного дня до мого кабінету входить сивий чоловік. У мене чудова зорова пам’ять, особливо добре запам’ятовую обличчя. Тож знаю всіх своїх пацієнтів. А цього – вперше бачу. «Я прийшов подивитися на того, хто мене порятував, – усміхається чоловік. – Я вже навіть траву біля хати косив». Мені приємно було таке чути. Найголовніше – віднайти та усувати першопричину хвороби. Усувати лише наслідки – значить лікуватися все життя.

Того чоловіка я лікував Гепахолом, Веноліком, Склерозаном, Гемосаном, Ерізепаном, маззю Цілющою. Венолiк усуває запальнi процеси та пiдвищує тонус клапанiв венозних судин. Покращує реологiчнi властивостi кровi (нормалiзує спiввiдношення агрегацiйно-лiзуючих факторiв), пiдсилює вiдтік лiмфи, що сприяє покращенню мiкроциркуляцiї та обмiну речовин у тканинах та органах. Склерозан покращує мiкроциркуляцiю судин головного мозку, вiдновлює еластичнiсть стiнок судин, сприяє розсмоктуванню холестеринових бляшок i посилює виведення метаболiтiв iз органiзму. Гемосан очищає кров від інфекцій. Ерізепан має антистрептококову активнiсть. Якщо стрептококову iнфекцiю не лiкувати, можливi ускладнення (розвиток сепсису). При застосуваннi Ерiзепану клiнiчнi симптоми поступово зникають i нормалiзуються функцiї всього органiзму. Мазь Цiлюща має протизапальну, ранозагоювальну та знеболюючу дiю.

Останнім часом найчастіше доводиться лікувати людей від гепатитів «В» та «С». При цих захворюваннях хімічні препарати ефективні, але дуже дорогі, – не кожен має фінансову можливість їх купити. Розкажу випадок. Щоб врятувати сина від гепатиту, батьки замовили закордонні медикаменти за 20 тисяч гривень. А тим часом понад місяць лікували сина ліками «Зеленої планети». Результати аналізів так швидко покращилися, що аж лікар здивувався: «Такого прекрасного результату я не очікував». Коли з-за кордону привезли дороговартісні препарати, то батьки опинилися перед вибором: застосовувати їх чи продовжувати траволікування? Лікуючий лікар дозволив застосовувати одночасно і засоби від природи, і традиційні препарати. Юнак одужав.

Хворим на гепатити «В» і «С» насамперед рекомендую Уросепт, Гепатин, Лімфогран, Вірусан, Гемосан, Імунат. Якщо не працює шлунок, печінка, підшлункова залоза, додаю Гастротон, Гепахол, Діамант (або Золотник). При гіпофункції «щитовидки» – Нормострум, для заспокоєння нервової системи – Інтелятрин. Гепатин – природний гепатопротектор, внаслiдок застосування якого вiдновлюється структура та функцiї клiтин печiнки, нормалiзуються процеси мiкроциркуляцiї в гепатоцитах. Лiмфогран позитивно впливає на гiперплазовану лiмфоїдну тканину. Вiрусан – специфiчний противiрусний засiб iз яскраво вираженою iмуностимулюючою дiєю. Iмунат пiдвищує опір органiзму до iнфекцiйних i соматичних захворювань. Ось чому такий курс  лікування дає чудові результати.

А нещодавно викладач медуніверситету привезла мені фотографію доньки. З голови дівчини випало все волосся. Але результати аналізів жодної патології в організмі не показували. Два роки вона безрезультатно лікувалася сильними закордонними препаратами від алопеції. І її мама звернулася до мене. Я рекомендував курс траволікування. Через місяців три дізнаюсь: голова моєї пацієнтки вкрилася тоненьким волоссям, воно почало відростати.

Звертаються до нас за допомогою з Америки, Іспанії, Італії, Португалії, Чехії, Польщі. Якось телефонує німкеня, яка чотири роки безуспішно лікувалася в Німеччині від безпліддя. Здавалося б, у цій цивілізованій країні – бездоганне лікування. Але «побороти» безпліддя не можуть. Після лікування в «Зеленій планеті» жінка народила дитину. Тож ім’я Наталії Земної знають за кордоном. «Зелена планета» має там добру репутацію.

З України везуть фітокомпозиції за моря-океани. Якийсь час я перебував за кордоном у справах. Коли люди довідалися, що я із «Зеленої планети Земної», то відбою від них не мав. Просили рекомендувати краплі з трав. Результатами лікування були дуже задоволені. Приїжджають в Україну у відпустку, аби поправити здоров’я в «Зеленій планеті». Ліки з трав везуть зі собою за кордон.