RSS

Новини

15 квітня 2024 р.
Головатень і гуньба від множинного склерозу
Пані, у якої в головному мозку знайшли вогнища розсіяного склерозу, питає, чим його можна лікувати.
14 квітня 2024 р.
Нічне оніміння кінцівок і судоми: причини і лікування
Глядачка в прямому ефірі «Pro здоров’я» скаржиться на оніміння верхніх і нижніх кінцівок і судоми, переважно в нічний час.
11 квітня 2024 р.
УВАГА! Загроза вашому здоров'ю та життю!
Шахраї дедалі більш активніше паразитують на імені Наталі Земної та бренді «Зелена планета». Використовують у фейсбуці фотографію та голос, переконуючи прийняти участь в акції з безкоштовними лікувальними засобами. Та рекламою і заохоченням людину вилікувати не можна. Це страшна неправда!
9 квітня 2024 р.
Кому імбир не на користь?
Пані Ольга в прямому ефірі поцікавилась, які протипоказання є в імбиру.
7 квітня 2024 р.
Огляд пацієнта, скарги — це основа діагнозу Доповідь на конференції «Зеленої планети Земної» 15 жовтня 2023 року
Для одужання людини потрібне відповідне лікування. А воно неможливе без визначення причин порушення, тобто без діагнозу. Як забезпечити правильну діагностику? Наталя Земна зазначає, що вона починається вже тоді, коли людина заходить до кабінету лікаря. Перші висновки можна зробити з її зовнішнього вигляду. Потім провадимо опитування: скарги, історія хвороби, її тривалість, події життя, які могли спричинити хворобу чи сприяти їй. Огляд починаємо за системами, щоб мати чітке уявлення про пацієнта.
5 квітня 2024 р.
Відчувати запахи
Аносмія — так називається стан, коли людина не відчуває запахів. Вона може виникнути внаслідок інфекції або після травми, під час якої постраждали нерви.
3 квітня 2024 р.
Споживання ультраоброблених продуктів пов’язане з хворобами
Нещодавній аналіз багатьох досліджень, які охопили загалом понад 10 млн людей, опублікований в The British Medical Journal. Висновок такий: їжа, яка піддається інтенсивній механічній і хімічній обробці, має негативні наслідки для здоров’я.
1 квітня 2024 р.
Як лікується цистит?
Цистит — це запалення слизової оболонки сечового міхура, під час якого може бути біль від сечовипускання, різі внизу живота, інколи підвищується температура. Є потреба часто ходити в туалет, але сеча виділяється по краплинах.
31 березня 2024 р.
Мласкавець — ще один корисний салат
Таку от дещо дивну назву має рослина, яку швидше можна знайти в магазині, ніж у природі. Належить до родини Жимолостеві (Caprifoliaceae), отож, є родичкою валеріани, жимолості, калини, бузини, черсака, коростянки (скабіози).
29 березня 2024 р.
Як зміцнити чоловічу потенцію?
За Фрейдом, чоловік має нагальну потребу будь-якої миті відчувати себе справжнім мужчиною. Отже, потенція дуже важлива для кожного представника сильної половини людства. Найменші проблеми з ерекцією під час статевого акту можуть перетворитись на досить складний психологічний тягар. Що вже казати про випадки, коли проблеми з простатою призвели до зниження, або повної відсутності цієї функції?!