«Якщо емоції виходять з-під контролю людини, вони переходять в пристрасті і ведуть до хвороби»

Набойченко Валерій

Події

А знаєте чому жіночий день 8-го числа? Тому що жінка восьме чудо світу!

Півстоліття служіння людям

Сьогодні ми святкуємо не лише ювілейний 75-й День народження нашої очільниці, наставниці, провідниці, рідної шанованої людини. Цей новий 2017 рік відзначився славетною датою — 50-річчям творчої і цілительської діяльності Наталі Земної. 

5 January 2017
Школярі познайомилися з мистецтвом траволікування

 Школярі однієї зі шкіл міста Цзаочжуан взяли участь в незвичайному уроці: діти вирушили в гори, де своїми руками збирали лікарські трави.

21 October 2016
З Днем Незалежності

Верьте в себя и в свою страну!

24 August 2016
1 червня — Міжнародний день захисту дітей та Всесвітній день батьків!

Вітаємо всіх зі святами! Всім батькам — наші найщиріші побажання міцного здоров’я, мудрості і сил! Щастя Вам і Вашим родинам!

27 травня — Міжнародний день розсіяного склерозу

Розсіяний склероз (або множинний склероз) — захворювання, при якому руйнується мієлінова оболонка нервів — спеціальний шар, який покриває і захищає нервові волокна головного та спинного мозку, натомість утворюється рубець. Такі рубці довільно розташовані по всьому організму, звідси і назва «розсіяний склероз».

25 травня — Всесвітній день щитовидної залози

Цей День направлений ​​на підвищення обізнаності громадськості щодо захворювання щитовидної залози. У цьому році особливу увагу приділяють лікуванню щитовидної залози у дітей.

24 травня — День слов’янської писемності і культури

Щорічно 24 травня у всіх слов’янських країнах урочисто прославляють святих Кирила і Мефодія — творців слов’янської писемності.

Великдень. Суть Великого Посту. Бесіди з отцем Сергієм

Як правильно святкувати Великдень і в чому суть Великого Посту? У чому полягає головне таїнство пасхальної ночі? Що важливо знати кожній людині в ці святкові дні? Яке насправді значення слова «Великдень»?

30 April 2016