«Многие потеряли здоровье, пытаясь заработать все деньги, которые можно заработать, а потом потеряли все деньги, пытаясь вернуть здоровье.»

Неизвестный автор

Написать отзыв

Леонід Данилович, Вінницька обл. – Отзыв

6 November 2014

Поліп зсохся і відпав

«Мені 80 років.Почувши, що у Вінниці відбудеться зустріч з Наталею Петрівною, я приїхав в «Зелену планету Земної» вдосвіта, за кілька годин до початку робочого дня. Із Земною зустрічався лише раз. У мене – аденома простати. Вірю, що цілителька вилікує мене ліками з трав. І ось чому.

Років десять тому в моєму носі виріс поліп (тоді я жив в одній з країн колишнього Союзу). Там мене прооперували. Але після операції поліпи знову росли.

Чим я тільки не закапував ніс: і соком з буряка, і настоями з трав, – не допомагало. Лікарі казали: це від нежитю. Скерували на процедури. Потім сім’я переїхала в Україну, – і це було моє спасіння. Дружина любить слухати радіопередачі за участю Земної. Якось почула інтерв’ю із жінкою, яка вилікувалась від поліпів Псореполом. Оскільки «Зеленої планети» тоді у Вінниці ще не було, за Псореполом я їздив аж до Києва. Пив краплі з трав, ще й ніс ними закапував. Поліп поступово зсихався і врешті-решт відпав. Відтоді не знаю, що таке поліпи. Вірю, що і тепер Земна вилікує від аденоми. Бо хімічні препарати від хвороби не рятують, лише болячок додають».   

Все отзывы