«Черепаха не спешит, потому и живет долго.»

Рамон Гомес де ла Серна

Написать отзыв

Марія Міліція, м. Маріуполь – Отзыв

23 November 2014

Надворі спека – а мені холодно

«Лікуватися в «Зеленій планеті» порадив священик. Пам’ятаю, надворі була спека. Наталя Земна  йшла по дорозі в «Зелену планету» Маріуполя. Назустріч жінка. Побачивши Земну, пришвидшила ходу: «Наталіє Петрівно, біля аптеки Вас жде …міліція».Земна здивувалась: «Що ж такого я наробила?».

Тоді я підійшла до Земної і кажу: «Доброго дня, Наталіє Петрівно. Це я чекаю на вас, – Міліція». Спочатку цілителька нічого не зрозуміла. І розсміялася, коли дізналася, що маю таке оригінальне прізвище. А ще я мовила їй, що хочу подякувати за своє одужання. Ось як усе було.

Мені 63 роки. Кілька років мене лихоманило. Було холодно навіть у спеку. Влітку, коли люди засмагали на пляжах, я одягала теплу шкіряну куртку. Лихоманити мене почало після того, як перехворіла на запалення легенів. Окрім того, мала камінці у жовчному і сечовому міхурі, опущені нирки, болів шлунок, печінка, підшлункова залоза. До кого тільки не зверталася (уролога, нефролога, терапевта, гастроентеролога), – ніхто не міг вилікувати.

Хімічні препарати не допомагали. Жодний медик не міг пояснити причини захворювання, відповідно - не поставив правильний діагноз. Часто лежала в лікарні. За три-чотири тижні виписували, ще тиждень – два я лікувалася вдома. Та що з того?! Минав місяць-другий – і ставало гірше. 

Якось у церкві я розповіла священику про своє самопочуття. «Хто ж може порятувати мене?!», – запитала у нього. «Лікуйся травами», – відповів отець. І благословив.

Пам’ятаю, як у травні 2002-го я вперше прийшла до Наталі Земної. Надворі було тепло, а я – в шубі, хутряній шапці, зимових чоботах. Тоді цілителька пояснила мені, що постійне відчуття холоду може «давати» хвора підшлункова залоза. А ще – опісторхоз. Це досить небезпечний паразит, яким можна заразитися, коли людина їсть недостатньо просмажену рибу, уражену котячою двоусткою. Близько року я застосовувала Гельмін, Діамант, Золотник, Гепахол. Коли одужала, то по-справжньому почувалася щасливою».

Все отзывы