«Мы не для того живем, чтобы есть, а едим для того, чтобы жить.»

Сократ

Написать отзыв

Валентина Олександрівна, м. Мукачево – Отзыв

23 November 2014

Ліки з посилки

«Із Земною я познайомилася років десять тому. У мого батька була аритмія серця, інфаркт. Хімічні препарати не допомагали. І я написала до цілительки лист. Оскільки 10 років тому в Мукачеві «Зеленої планети» ще не було, а домашньої адреси Земної я не знала, то на конверті зазначила: «Київ. «Зелена планета». Незабаром від Наталі Петрівни отримую для батька посилку з цілющими травами. Потім вона рекомендувала татові свої ліки. Батько ретельно лікувався ними й одужав.

Тепер і я лікуюся в «Зеленій планеті». У мене був підвищений вміст цукру у крові, – 12 ммоль/л. До лікарів не зверталася. Не хотіла отруювати організм хімічними препаратами. Окрім того, у мене був слабкий зір: на відстані 200 метрів навіть людини не могла розгледіти.

Тепер вміст цукру у крові – в нормі, зір покращився, вилікувала також печінку, шлунок. Окрім того, раніше я страждала на ожиріння (важила 100 кілограмів), а зараз – 80. Це завдяки Діаманту, Гепахолу, Гастротону, Нефроліку, Асцитану, Нормоструму. Тіло стало легшим, а я енергійнішою, – і все це без виснажливих дієт. До речі, в Земної лікується багато моїх односельчан (я з Великоберезнянського району). Вони знають, як ми з батьком одужали завдяки її лікам, і повірили в силу трав».

Все отзывы