«Если будешь следовать природе, то навсегда останешься здоровым.»

Пенн Вильям

Написать отзыв

Світлана, м. Мукачево – Отзыв

23 November 2014

Поліпів позбулася

«Мені 33 роки.Два роки я навчалася на магістратурі в університеті Оклахоми на факультеті англійської філології. На літніх канікулах мріяла приїхати у рідне Мукачево і повідомити батькам дві приємні новини: про те, що незабаром отримаю диплом магістра і вийду заміж за американця. Але…

Обстежившись на ультразвуковій діагностиці (УЗД), лікарі виявили у мене новоутворення на стінках матки (три поліпи розміром 10 мм кожен). Я налякалася, звернулася до лікарів. Одні рекомендували зробити гітероскопію (внутрішнє обстеження матки), інші стверджували, що необхідна операція.

Знаю, що це ризиковано. Адже після оперативного втручання можу стати безплідною. Якщо ж і завагітнію, то невідомо, чи зможу виносити дитину. Спочатку застосовувала хімічні препарати. Але поліпи як були, так і залишились. «Нема чого, доню, ходити по лікарнях, – сказала мені мама. – Спробуй порятуватися травами. Чула я від людей, що Наталя Земна такі захворювання, як у тебе, виліковує». І я поїхала в «Зелену планету».

Упродовж двох місяців за рекомендацією Земної я лікувалася Гепахолом, Діамантом, Гастротоном, Нормострумом, Уросептом, Псореполом, Фемінатом, Птозаном. І ось під час місячних я помітила щільний кров’яний клубок. Коли знову обстежилася на УЗД, лікар повідомила: у мене не три, як раніше, а лише два поліпи, які набрякли. Я не знала: добре це чи погано і звернулася до Земної вдруге. Вона заспокоїла, мовляв, це нормальне явище. Адже, перш ніж відпасти, поліпи під дією трав спочатку набрякають. Тож вірю, що невдовзі одужаю й уникну оперативного втручання».

Все отзывы