«Природа дарит здоровье человеку, если человек познает себя и рационально следует своей природе.»

Данилов И. М.

Написать отзыв

Надія, м. Мукачево – Отзыв

23 November 2014

Від абсцесів порятував… Порятунок

«Кілька років тому я застудилася. За допомогою звернулася в поліклініку за місцем проживання. Терапевт приписав пігулки та уколи (мені їх робила донька).

Та оскільки вона не мала медичної освіти, ін’єкції робила неправильно. В мене почався абсцес. Ягодиця стала твердою, багряно-синього відтінку з трофічними змінами шкіри. При обстеженні на ультразвуковій діагностиці абсцес не візуалізувався. Були лише ознаки вираженого лімфостазу та інфільтрації м’яких тканин ягодиці. М’язи ягодиці страшенно набрякли. Я навіть рухатися не могла, – увесь час лежала на животі. 

Результати обстеження на УЗД показала дільничному лікареві й отримала скерування у хірургічне  відділення шпиталю. Там хірурги поставили діагноз «постін’єкційний інфільтрат» і повідомили: без оперативного втручання не обійтись, адже необхідно здренувати (почистити) уражені абсцесом м’язи, аби не було поганих наслідків.

Щоб уникнути операції, донька звернулася за допомогою в «Зелену планету». Пояснила ситуацію. Там рекомендували Ерізепан, Лімфогран, Венолік, а хвору ділянку тіла змащувати Порятунком.

Вже наступного дня після початку лікування я краще себе почувала, почала ходити. Набряки помітно зменшилися. Хірурги здивувалися: на відміну від хімічних препаратів, завдяки лікам «Зеленої планети» я позбулася абсцесу й уникла операції».

Все отзывы