«Кто яблоко в день съедает, у того доктор не бывает.»

Неизвестный автор

Написать отзыв

Марія Колобова, м. Чернігів – Отзыв

6 September 2014

(відгук консультанта Зеленої планети Земної)
У 1996 році Наталя Петрівна врятувала мене від бронхіальної астми. Я задихалася, а хімічні препарати були безсилі. Моя співробітниця (тоді я ще не працювала в «Зеленій планеті»), яка також хворіла на астму, якось сказала: «Поїхали, Маріє, до Наталі Земної». Пам’ятаю, приїхали до Києва вдосвіта, а біля офісу – море людей. Одні – на інвалідному візку, другі чекають черги на стільцях, треті – досипають в автомобілях. Із Земною зустрілися аж під вечір. Півроку я лікувалася її краплями з трав. І Богу дякувати, «забула», що існує таке тяжке захворювання, як астма.

Часто кажу людям, які безрезультатно ковтають медикаменти: «Лікуйтеся в «Зеленій планеті». Адже хімічні препарати мають багато побічних дій, а лікування краплями з трав – надійне та ефективне». Іноді люди сумніваються, мовляв, чи допоможуть трави?! А коли одужують, про хімічні препарати слухати не хочуть.

Часом читаю склад продуктів – і жахаюся: там стільки барвників, ароматизаторів, покращувачів смаку… Усе це негативно відбивається на нашому здоров’ї. Тому для профілактики захворювань кожному варто застосовувати ліки з трав насамперед для налагодження роботи травних органів: Гастротон, Гепахол, Діамант. А Золотник взагалі має бути в кожному домі. Адже він усуває запальні процеси підшлункової залози, покращує її секреторну функцію, підсилює ферментативну активність її зовнішніх острівків».

Все отзывы