«Сон — бальзам природы.»

Уильям Шекспир

Написать отзыв

Марія Леонідівна, м. Мукачево – Отзыв

23 November 2014

Чи витримало б серце?!

«Мені 51 рік. У «Зеленій планеті» лікуюся три роки. Лікарі виявили у мене фіброміому 10-12 тижнів. Запевняли, що без операції не обійтись. Та чи витримало б моє хворе серце?! У кращому випадку медики радили лікуватись гормональними пігулками.

Я не пила жодних хімічних препаратів. Пам’ятаю, у молодості застосовувала «гормони». Не вилікувалась, а лише поповніла. Тому зараз звернулася до Земної. Вона рекомендувала Фіброман, Аднексан, Кістолік, Нормострум, Фемінат. Внаслідок траволікування фіброміома почала зменшуватись, я уникла операції.

А ще був випадок. Півроку тому я отруїлася грибами, і мене поклали в лікарню. Знаєте, що неприємно вражає? Те, що лікарі наче наосліп виписують хворому медикаменти. Не сприймає організм одних препаратів – пропонують інші. Не підходять другі – виписують треті. І все це купуєш за власні кошти. Та й невідомо, чи вилікуєшся?! А завдяки краплям з трав Земної людина одужує. Знаю це також із розповідей родичів, знайомих, сусідів, які лікуються в «Зеленій планеті».  

Все отзывы