«Пока у больного есть дыхание, говорят, есть и надежда.»

Цицерон

Написать отзыв

Любов Миколаївна, Івано-Франківська обл. – Отзыв

23 November 2014

Колоїдний рубець «затягнувся»

«Вчителі Івано-Франківщини не лише лікуються в «Зеленій планеті» цілими родинами, а й розповідають учням та своїм колегам по роботі про цілющі трави, про які читають у газеті «Зелена планета Земної».

Працюю вчителькою початкових класів однієї із сільських шкіл Снятинського району на Івано-Франківщині. Уперше приїхала до Земної з маленькою онукою. Дитина вилила на себе окріп. Внаслідок сильних опіків на спині онуки залишився великий колоїдний рубець. Змащували його мазями. Але рубець ятрився. Дитину ранка пекла і свербіла. Так сталося, що до Земної за допомогою ми звернулися лише через років три чи навіть більше. На мій подив, завдяки природним засобам «Зеленої планети» рубець затягнувся і зараз майже непомітний.

Удруге я звернулася до Земної з 5-місячним онуком. Він постійно зригував їжу. Жодні хімічні препарати не допомагали. Наталя Земна рекомендувала Гастротон і Гепахол, – дитина швидко одужала.

У «Зеленій планеті» лікується вся моя родина. Наприклад, моїй 79-річній мамі двоїлося в очах (кожний предмет подвоювався). Мама почала пити ліки з трав і невдовзі зір покращився.

Читаю газету «Зелена планета». Найцікавіше про цілющі рослини розповідаю учням та вчителям. Чимало з них зацікавилось траволікуванням. Наприклад, одну з моїх колег готували до операції на щитовидній залозі. Вчителька від операції відмовилась і звернулася до Земної. Колега була приємно здивована і раділа, що вилікувалась фітозасобами й уникла оперативного втручання».

Все отзывы