«Справедливо некоторые врачи считают, что если ребенок нервный, надо прежде всего лечить родителей.»

Агния Барто

Написать отзыв

Ірина Іванівна, Кіровоградська обл. – Отзыв

23 November 2014

Наче вдруге народилася

«У «Зеленій планеті Земної» оздоровлююся понад 20 років. У мене був «букет» захворювань. Вилікувала Земна мені майже всі внутрішні органи, й алергія зникла.

А почалося ось з чого. У травні 1992 року я відпочивала в пансіонаті. З очей увесь час текли сльози, повіки пекли, в горлі свербіло, я постійно чхала. Висипів на тілі не було. Лікарі поставили діагноз: алергія. Стверджували, що все це внаслідок пережитих тривалих стресів. Від застосування хімічних препаратів я ставала млявою, сонливою. Окрім того, в мене з’явилася алергія на медикаменти. Ради не було, і я звернулася в «Зелену планету». Як на мене, то найбільше допоміг мені Алергін і Гепахол.

А, знали би ви, як суглоби мене боліли... Навіть з ліжка піднятися не могла. Ставала на ноги – і від сильного болю  в колінах падала. Руки були настільки слабкі, що не могла нічого тримати. Звернулася до лікарів. Однак від виписаних ними препаратів у мене виник дисбактеріоз, болів шлунок. Знову поїхала до Земної. За допомогою Фіброману, Аднексану, Кістоліку вилікувала суглоби, позбулася фіброміоми. Бувало: лікуюся в «Зеленій планеті» від одного захворювання – виліковую ще кілька. Наприклад, позбулася алергії, болю в суглобах, а водночас почала краще працювати печінка, нирки. Я наче вдруге народилася».

Все отзывы