«Ваше здоровье — есть результат любви к себе.»

Неизвестный автор

Написать отзыв

Любов Павлівна, Луганська обл. – Отзыв

24 November 2014

Одужала – і привела онука

«Мені 64 роки. Хочу розповісти, як 20 років тому я вилікувалася в Земної від фіброзно-кістозного новоутворення, а маленький онук – від алергії.

Отже, лікарі виявили в мене фіброзно-кістозне новоутворення. Онкологи готували до операції. Але спочатку, про всяк випадок, сказали попити хімічні препарати і склали довжелезний список.

Пішла я з рецептом у державну аптеку, але там виписаних онкологом медикаментів не було. У розпачі розповіла я провізору про свою біду. Вона порадила звернутися до Земної.

Пила я ліки «Зеленої планети Земної» місяців зо два, і почала краще почуватися. А коли одужала, так зраділа, що 4-річного онука Ігорчика привела лікувати в «Зелену планету» від діатезу. Окрім хліба, макаронів і картоплі, дитина нічого не могла їсти, – на тілі відразу з’являлися висипи. За рекомендаціями медиків, ми змащували тіло дитини мазями, але вони не допомагали. А Земна сказала, що хлопчикові треба лікувати шлунок, печінку і підшлункову залозу. Рекомендувала Гастротон, Гепахол, Діамант. За три місяці Ігорчик повністю одужав. Зараз він дорослий і навіть не пам’ятає, як в дитинстві хворів на алергію».

Все отзывы