«Пока у больного есть дыхание, говорят, есть и надежда.»

Цицерон

Написать отзыв

Ярина Царенко, Львівська обл. – Отзыв

24 November 2014

Трави проти… безпліддя

«Ми з чоловіком – лікарі-стоматологи. Рік я не могла завагітніти. У таких випадках лікарі, як правило, виписують хімічні, зокрема гормональні препарати. Але ж вони негативно впливають на організм (порушують функцію гормональної системи).

Про «Зелену планету» дізналася від своїх пацієнтів. Вони хвалилися, що вилікувались від багатьох захворювань. Ми з чоловіком і собі звернулися до Земної. Лише два місяці я застосовувала засоби з трав. І побачила довгоочікувані дві смужки на тесті для визначення вагітності. У нас народився син, – таке бажане дитятко.

Однак у рік малюкові поставили серйозний діагноз: вроджена вада сечостатевої системи, сечоводів. Лікували малого хімічними препаратами, – почалися алергічні висипання на всьому тілі, особливо на щоках. Фахівці сказали: аби дитя одужало, застосовувати медикаменти треба тривалий час (можливо, кілька років). Не хотілося «отруювати» дитячий організм хімічними препаратами. Ми знову звернулись до Наталі Петрівни. Через два тижні від початку траволікування помітили суттєве поліпшення у здоров’ї хлопчика: висипи на тілі зникали, результати аналізів сечі та крові покращились. Син одужав, знову став жвавим і життєрадісним. Зараз малому три рочки, – від страшної хвороби й сліду не залишилося».

Все отзывы