«Многие потеряли здоровье, пытаясь заработать все деньги, которые можно заработать, а потом потеряли все деньги, пытаясь вернуть здоровье.»

Неизвестный автор

Написать отзыв

Любов Бенько, Львівська обл. – Отзыв

24 November 2014

Cила – у п’яти краплях

«Як і більшість відвідувачів «Зеленої планети Земної», звернулася до Земної після того, як роками оббивала пороги лікарень, поліклінік і випробувала на собі кілька десятків хімічних препаратів. У мене – ішемічна хвороба серця, енцефалопатія, вузловий зоб, фіброміома, також погано працюють нирки, підшлункова залоза, падає зір. Жодні хімічні препарати не допомогли.

За рік я чотири рази лежала у шпиталях. Два тижні полікують – і виписують додому. А через місяць знову лягаю до шпиталю. Великих статків у нас не було. А «на лікарні» треба чималі гроші мати. Зрештою, якби ж то лікування було ефективним… І пігулки ковтала, й уколи мені робили, – покращання не було. Очі страшенно боліли, особливо вночі. Вже й не знала, як бути. «Ану, – думаю, – піду до Земної. Може, вона зарадить». Приїхала я до Наталі Петрівни, а вона каже: «Внаслідок травми голови кров погано циркулює, утворилася гематома. Піднімається внутрішньоочний тиск – тому й зір падає». Я здивувалась: звідки вона знає про мою давню травму голови?! Внаслідок траволікування за кілька тижнів в мене покращився зір. Продовжую пити ліки з трав, бо ж маю цілий «букет» болячок.

До речі, вперше до Наталії Петрівни я ледь пришкандибала. Страшенно набрякли ноги. Лікарі призначили курс лікування хімічними препаратами, але набряки не спадали. Після лікування в «Зеленій планеті Земної» (я застосовувала Діамант, Нормострум, Нефролік, Вазонорм, Ревматин, Міокардин, Арніку, Енцефан) набряки почали спадати.

Мої дорослі діти (вони – медики) спочатку кепкували: «Мамо, і ти віриш у силу п’яти крапель?». «Якщо ліки сильні, то і три краплі допоможуть», – казала я дітям. Коли мені полегшало, син і донька приємно здивувались і… повірили в силу трав. Син навіть почав лікуватися у «Зеленій планеті Земної» від демодекозу (кров’яного кліща) і зміцнювати імунітет. До речі, до пані Наталі синові порадила звернутися терапевт.

Деякі люди думають: що більше п’єш хімічних препаратів – то краще. Натомість ліки, особливо іноземні, дуже дорогі і не завжди ефективні. Наша держава, мов смітник, в який завозять непотріб. Розповідала мені знайома про розкішну презентацію, організовану в одному із закордонних підприємств, яке постачає в Україну хімічні препарати. В нашій державі їх рекламують і реалізують. Реклама солідна – ефекту «нуль». А в Земної, мабуть, лікується більше людей, аніж в лікарів. Значить, і п’ять крапель можуть мати велику силу?!».

Все отзывы