«Никто не позаботится о твоем здоровье, кроме тебя самого.»

Неизвестный автор

Написать отзыв

Марія Іванівна, м. Львів – Отзыв

24 November 2014

«Хіба була фіброміома?!»

«Коли в мене виявили фіброміому, я зайшла у «Зелену планету», аби купити Фіброман (фітозасіб від фіброміоми). А провізор каже: «Краще зверніться до наших консультантів. Вони призначать курс лікування, аби ви якнайшвидше одужали». Це мене «підкупило». Тобто мені не продали краплі з трав (як продукт у магазині), а вислухали, безкоштовно проконсультували, рекомендували курс лікування. Я почала ретельно лікуватися в «Зеленій планеті Земної».

Через три місяці вдруге приїхала в діагностичний центр на обстеження. А лікар-діагност каже: «У Вас все добре, патологій не виявлено». «А фіброміома?» – здивувалася я. «А що – у вас була фіброміома?» – знизив плечима лікар. «Так, була, – відповідаю. – А одужала я завдяки краплям з трав». Почувши таке, лікар здивувався і, на жаль, цьому не повірив.

А ще пам’ятаю, приїхала я в село до матері. Там роботи – непочатий край. А в мене – гіпертонія, виразка 12-палої кишки, камінці у жовчному міхурі. Скільки ж то я хімічних препаратів перепила, – все даремно. Звернулася в «Зелену планету Земної». Печінку і жовчний міхур вилікувала, виразки позбулася, – чого не могла зробити за допомогою медикаментів. Тепер щось заболить – відразу їду до цілительки. Якось до неї на зустріч я привела всю свою родину – дев’ять осіб. Вся моя рідня лікується лише травами».

Все отзывы