«Сама жизнь по-прежнему остается очень эффективным терапевтом.»

Карен Хорни

Написать отзыв

Ганна Парасюк, Львівська обл. – Отзыв

25 November 2014

Син вилікувався від печії

«Я – мабуть, одна з найдавніших пацієнток «Зеленої планети». Спочатку до Земної привела сина. Було це на початку 90-х. Що би хлопець не з’їв (гостре, перчене) – відразу скаржився на печію. Так тривало три роки. Хімічні препарати не допомогли.

А за тиждень-два після початку лікування в «Зеленій планеті» (застосовував Гепахол, Гастротон, Діамант і Нефролік) син став жвавішим, біль у шлунку вщух. «Мамо, – каже, – я забув, що таке печія». З того часу минуло понад 20 літ. Досі зі здоров’ям сина проблем нема.

За два роки після одужання сина хвороба здолала і мене. Діагноз: фіброміома. На шийці матки – три величезні вузли. Готували до операції. У розпачі я звернулася в «Зелену планету Земної». Наталя Петрівна рекомендувала Фіброман, Аднексан, Птозан. Вузли невдовзі розсмокталися. Водночас вилікувала ще й щитовидну залозу. Тепер в «Зеленій планеті» лікую хребет. Нещодавно від нестерпного болю навіть з ліжка не могла піднятися. П’ю краплі з трав – і немов вдруге  на світ народжуюся. Багато моїх знайомих фітокомпозиції Земної відвозять батькам у село. Особливо ними задоволені літні люди, які мають недуги шлунково-кишкового тракту».

Все отзывы