«Если эмоции выходят из-под контроля человека, они переходят в страсти и ведут к болезни»

Набойченко Валерий

Написать отзыв

Любомир Троф’як, Львівська обл. – Отзыв

25 November 2014

Вилікувався від псоріазу

«Мені 54 роки. З них років зо тридцять хворію на псоріаз. Багряні «бляшки» – на голові, руках, ногах. Лікарі застерігали: це захворювання невиліковне. Випробувавши на собі чимало хімічних препаратів від псоріазу і переконавшись в їх неефективності, я звернувся до Земної.

Вона рекомендувала Псорепол, Імунат, Гепахол, Гастротон, Діамант, Судинник, Неврозан, Нормострум, зовнішній засіб Септодерм. Наталя Петрівна заборонила мені палити цигарки, надмірно вживати алкоголь, і я ретельно виконую її рекомендації. Через кілька тижнів після початку лікування червоні «бляшки» почали зникати. Спочатку на ногах, невдовзі – на всьому тілі. Вилікував також щитовидну залозу, суглоби. 

Знайомий, наприклад, поїхав лікувати псоріаз аж на Мертве море. На курорті хвороба справді відступила. А приїхав додому – тіло знову покрилося червоною «лускою». Витратив велику суму грошей, – ефекту нема. До речі, намагався я лікуватися маззю від одного діда-цілителя. Та тільки алергію собі заробив.

До слова, моя дружина приготувала дуже помічну мазь від псоріазу: 1 ст. л. березового дьогтю, 2 ст. л. вершкового несоленого масла, попіл з половини викуреної цигарки розмішати до однорідної маси. Нею змащувати уражену псоріазом шкіру один раз на день (найкраще – після купання в соляній ванні).

До речі, моя дружина застосовувала настоянку, приготовлену із золотого вусу за рецептом Земної, і вилікувала собі щитовидну залозу. Завдяки фітозасобам Наталі Петрівни наш син позбувся алергії. Ми з дружиною синів змалечку купали у травах і зараз лікуємо лише ліками від природи». 

Все отзывы