«Как нельзя приступить к лечению глаза, не думая о голове, или лечить голову, не думая о всем организме, так же нельзя лечить тело, не леча душу.»

Сократ

Написать отзыв

Ксенія – Отзыв

8 October 2015

Доброго дня! Таке питання: весною було запалення трійцевого нерву. У поліклініці виписали таблетки. Після двох курсів гострі болі у голові та оці минулися. Проте з'явилося подвоєння зображення. Окулісти сказали, що проблема неврологічна. Одне око почало косити, але проблема не у м'язахока. Коли потрапляю на холод, таке враження наче око зсередини тягне, як на струні. Чи можете порадити, які препарати доцільно спробувати, щоб полегшити мій стан. Дякую.

Відповідь:
Доброго дня пані Ксенія! Можемо Вам запропонувати такі фітокомпозиції як Неврин, Вазонорм чи ЕнцефанЗоросан. Для назначення більш точної схеми лікування Вам потрібно звернутися до найближчої Здравниці, де наші консультанти Вам допоможуть. Контактні дані Ви можете знайти за посиланням http://www.zelena-planeta.ua/zdravnitsy/. Також Ви можете отримати консультацію за тел. (093) 040-71-03, (044) 279-90-30. Час роботи: Вт- Сб з 11.00 до 18.00. Всі консультації в мережі "Зелена планета Земної" безкоштовні.

Остерігайтесь підробок авторських фітокомпозицій Наталі Земної. 

З повагою і побажанням доброго здоров'я. Адміністрація "Зелена планета Земної"

 

Все отзывы