«Пока у больного есть дыхание, говорят, есть и надежда.»

Цицерон

Написать отзыв

Раїса Сергіївна, м. Миргород – Отзыв

25 November 2014

Від кісти й сліду не зосталося

«Як здоров’я нема – то й світ немилий. В онкологічній лікарні мене готували до операції, – на ячнику виявили кісту. Було лячно лягати «під ніж». Я не знала, як вчинити. Та якось в онкодиспансері розговорилася з пацієнткою.

Вона каже: «Чула я від людей, що в «Зеленій планеті Земної» від кіст лікують». Коли ти на роздоріжжі, то шукаєш порятунок у тому, що підсовує доля.

Приїхала я до Земної. Вона рекомендувала курс лікування з фітозасобів. Цілий рік я ретельно лікувалася. Коли лікарі знову мене обстежили, аж самі здивувалися: «Від кісти й сліду не зосталося. Хіба могла вона розсмоктатися за допомогою трав?!».

Окрім того, в «Зеленій планеті» я вилікувала шлунок, позбулася поліпів на шийці матки, схудла (колись була страшенно повною).

Мудрий той, хто лікується ліками з трав. Ото нещодавно чую від знайомої: «Я купила собі найкращі на світі пігулки для серця». «Чим же вони найкращі? Мабуть, тебе вже порятували?», – цікавлюсь. «Ні, – відповідає знайома. – У рекламі їх дуже вихваляють». Жінка не знає, допоможе чи нашкодить хімічний препарат. Але купила, бо його популяризують. Хто хімічний препарат хвалить, для того він, напевне, і найкращий?! Бо, мабуть, прибуток від реклами солідний?! А деякі люди, на жаль, вірять у вихваляння реклам. Та лише гроші на вітер викидають…».

Все отзывы