«Разве здоровье не чудо?»

Чехов Анатолий Павлович

Написать отзыв

Марія Олексіївна, Рівненська обл. – Отзыв

26 November 2014

Онук підріс

«В Земної лікується вся наша сім’я: я, чоловік, донька, онук. Їздимо в рівненську «Зелену планету» аж з Волині. Вперше п’ять років тому звернулася до Наталі Петрівни з 13-річним онуком. Хлопець відставав у рості, – мав усього 1 метр 30 сантиметрів. Онук був здоровим, сильним, однак малим на зріст. Більшість медиків «списували» це на гени, хоча в нашій родині усі високі. Жодного разу ані батькам, ані мені дитина і словом не обмовилася про свій малий ріст, аж допоки я сама не помітила, що із-за цього він комплексує. Навіть не хотів фотографуватися з однокласниками, – бо на зріст був найнижчим.

Я онука – за руку і поїхали до Наталі Петрівни. Вона рекомендувала застосовувати Остеонорм, Гепахол, Гастротон, Діамант, Гельмін. Щомісяця ми приїжджали до Земної на обстеження. Вона дещо змінювала курс лікування. І, на наше приємне здивування, хлопець у рості почав наздоганяти ровесників. Зараз, у 19 років, він має зріст 1 метр 70 сантиметрів.

Після того лікуватися в Земної почав мій чоловік. Вже й не знала, що з ним робити. Всі внутрішні органи були у виразках. Хімічні препарати не допомагали. Чоловік вже думав, що в нього рак (тільки ми це замовчуємо) і готувався… до найгіршого. Свої негаразди зі здоров’ям топив у чарці. «Давай, поїдемо в «Зелену планету», – запропонувала я. «Невже трави сильніші за хімічні препарати? – здивувався чоловік. – Але, з другого боку, якщо Земна нашого онука вилікувала, то, може, й мене оздоровить?!». І чоловік погодився поїхати в «Зелену планету». Щодня він ретельно пив краплі, рекомендовані цілителькою. І коли виразки почали загоюватися, чоловік остаточно повірив у цілющу силу трав.

Після цього і я за своє здоров’я взялася. Рука боліла так, що ані зігнути, ані розігнути не могла. Дуже допоміг Санат і настоянка з цвіту каштану (я готувала її за рецептом пані Наталі, який прочитала в газеті «Зелена планета Земної»). Настоянкою з каштану я не лише натирала хвору руку, суглоби, а й застосовувала внутрішньо.

За допомогою фітокомпозицій вилікувала також шлунок, печінку, підшлункову залозу. Тепер лікую «щитовидку» (лікарі, до речі, пропонували хірургічне втручання). П’ю краплі «Зеленої планети» – і щитовидна залоза почала нормально працювати, а я уникла операції.

Ім’я Наталі Земної відоме мені зі шкільної парти. Читаю газету «Зелена планета», брошури «Золоцвіт», календарі, в яких Земна друкує народні рецепти від багатьох захворювань, слухаю радіопередачі за її участю. Любов до траволікування я привила дітям. Подобається, що в газеті Наталя Петрівна доступно (без складних медичних термінів) розповідає, з яких причин можуть розвинутися ті чи інші хвороби, які трави допоможуть їх позбутися. В газеті часто друкують листи читачів з усіх куточків України, які вилікувались навіть від тяжких та рідкісних захворювань. За ефективну допомогу вдячна і наша сім’я».

Все отзывы