«Много главных страниц жизни не было написано из-за халатного отношения к здоровью.»

Александров Георгий

Написать отзыв

Євгенія Періг, Рівненська обл. – Отзыв

26 November 2014

Вузли на «щитовидці» розсмокталися

«Дев’ять років тому я приїхала в «Зелену планету» для того, щоб «розвідати» в людей, які тут лікуються, мовляв, чи помічні краплі з трав, від яких болячок хворі виліковуються. То від одного, то від другого чую: ліки з трав Земної помічні. Я повірила. Адже люди не обдурювали б?!

Звернулася за допомогою до консультанта рівненської «Зеленої планети» Вадима Шлапака, – в мене багато років боліла печінка і шлунок. «У вас ще й щитовидна залоза хвора. Лікуйте, поки не пізно», – мовив Вадим Васильович Шлапак. Спочатку  не повірила, обстежилася на медичних апаратах і здивувалася: щитовидна залоза справді була збільшена.

Незважаючи на це, лікувалася в «Зеленій планеті» від випадку до випадку (то забула, то часу не було). Довела свою «щитовидку» до того, що на ній утворилися вузли. Тоді я по-справжньому злякалася і серйозно взялася за лікування. Ретельно виконувала рекомендації Вадима Васильовича і Наталі Земної, і знаєте, вузли на щитовидній залозі справді розсмокталися (це показало обстеження на УЗД). Дуже допомогли Струмін, Нормострум, Туморан».

Все отзывы