«Природа дарит здоровье человеку, если человек познает себя и рационально следует своей природе.»

Данилов И. М.

Написать отзыв

Володимир Федючко, Львівська обл. – Отзыв

7 September 2014

«У дитинстві я рідко застуджувався. Проблеми з горлом відчув понад два роки тому. Почалося з того, що я недолікував ангіну. Варто було з’їсти морозиво, випити склянку газованої води чи промочити ноги, як підвищувалася температура тіла, «дерло» в горлі. Мигдалики червоніли, збільшувалися, загноювались, голос захрипав. Лікарі поставили діагноз: хронічний тонзиліт. Тривале лікування антибіотикамине допомагало. Лікарі рекомендували видалити мигдалини, мовляв, це єдиний для мене «порятунок». Аби уникнути оперативного втручання, я звернувся до Земної. Моїй знайомій цілителька вилікувала щитовидну залозу. Жінка настільки була задоволена лікуванням, що невдовзі в «Зелену планету Земної» привеламою маму також з хворою щитовидною залозою.

Словом, через два тижні після початку лікування Мигдаліком, Респіраном, Лімфограном, Імунатом біль у горлі минув, мигдалики зменшилися, голос відновився. Вже й під гітару з друзями можу поспівати. Щоправда, аби «підкріпити» лікування, продовжую пити краплі «від природи».

На жаль, мої друзі надають перевагу хімічним препаратам. Це від звички. Заболить голова. Куди біжиш? У найближчу аптеку (їх зараз – на кожному кроці). Рідко який лікар випише хворому ліки з трав. Можливо, медики мало знають про лікарські рослини?! Складається враження: що більше в препараті «хімії» – то сильніша похвала. Можливо, комусь це вигідно?! А те, що імунітет від застосування хімічних препаратів слабшає, «букет» побічних дій «зацвітає», це, здається, нікого це хвилює.

Моя бабуся – фельдшер. Добре знається на травах. У дитинстві лікувала мене ромашкою, подорожником, липовим цвітом, корою дуба, – тим, що росло неподалік дому. Пригадую, бабуня зривала листя деревію, розминала, аби воно пустило сік, і прикладала до рани. Кров спинялася – рана «затягувалася». Від бабусі намагаюся і собі не відставати. Відчув полегшення від траволікування і тепер раджу своїм однокурсникам (навчаюся в одному з університетів) поправляти здоров’я лише в «Зеленій планеті Земної».

Все отзывы