«Много главных страниц жизни не было написано из-за халатного отношения к здоровью.»

Александров Георгий

Написать отзыв

Галина Іванівна, м. Кузнецовськ – Отзыв

26 November 2014

Голівка дитини стала овальною

«Моя двомісячна донька була нерухомою. Як немовля покладеш – так воно і лежить. Голівка на потилиці була сплюснутою, рівненькою, як дощечка, а не овальною, як в інших малюків. Дитина була неспокійною, – постійно плакала, капризувала. Звернулася я до лікарів. А вони мені: «Нічого страшного» і порекомендували масажувати потилицю. Лікування не призначили, навіть не пояснили, що може бути причиною такого стану і, головне, які наслідки все це може мати. Звісно, мене, як маму, це непокоїло. Адже зі старшим сином таких проблем не було. І я пригадала, як років десять тому Наталя Петрівна вилікувала мені шлунково-кишковий тракт, чого тривалий час не могла зробити офіційна медицина. Тож я знала: фітокомпозиції «Зеленої планети» ефективні в лікуванні, без побічних дій.

Без вагань привезла доньку до Земної. І що ви думаєте?! Буквально за два-три тижні після початку лікування дитина почала повертатися на бік. З часом голівка стала овальною. Тепер ось – сина вирішила показати Земній. У нього – глисти, погано працює шлунок. Переконана, що Наталя Петрівна і малого вилікує.

До речі, доводилося мені розмовляти із жінками, які у «Зеленій планеті» лікували дітям шлунково-кишковий тракт, виводили з організму глисти. Матері лікуванням задоволені.А завідувач «Зеленою планетою» Кузнецовська Катерина Квач розповідала таке: «Якось жінка привела в «Зелену планету» 9-річного сина з болем у шлунку. Вона чула від людей, що фітокомпозиції Земної помічні. Але сама сумнівалася в цьому. Консультант Вадим Шлапак рекомендував хлопчику протиглисний Гельмін. Жінка спочатку не повірила, що в сина – глисти, але Гельміном дитину лікувала. А незабаром приходить і каже здивовано: «Вадим Васильович був правий. У сина справді були гельмінти, і завдяки краплям з трав малий їх позбувся». Відтоді вся сім’я цієї жінки лікується в «Зеленій планеті».

Все отзывы