«Разве здоровье не чудо?»

Чехов Анатолий Павлович

Написать отзыв

Наталя Миколаївна, м. Шостка – Отзыв

26 November 2014

«Зелена планета» – у спадок

«Мені 38 років. Років десять хворіла на гіпертонію. Задихалася, була обезсилена, боліла підшлункова залоза, печінка, шлунок. Навіть кількох кроків самотужки ступити не могла. До яких тільки «світил» медицини не зверталася, – ніхто не міг зарадити. Від хімічних препаратів було лише тимчасове полегшення, потім біль посилювався.

Якось взяла в руки підшивку газети «Зелена планета Земної» (дісталася мені від матері). Коли вона читала газету вголос, я, малою, сідала біля неї і слухала. Коли мами не стало, листоноша продовжував приносити газету. Вона корисна і цікава. А ще – як пам'ять про маму. Як і колись моя мама, я лікуюся в «Зеленій планеті». Тепер ходжу самотужки (колись мене вели попід руки).

Лікується у Наталі Петрівни і мій 65-річний батько. У нього цукровий діабет, ниркова недостатність, у сечі було виявлено кров. Раніше він ледь спинався на ноги. Та відколи застосовує засоби з трав Земної, покращилися результати аналізів. Наприклад, швидкість осідання еритроцитів була 63, зараз в нормі – 4. І це незважаючи на те, що на цукровий діабет батько хворіє 36 років».

Все отзывы