«Природа дарит здоровье человеку, если человек познает себя и рационально следует своей природе.»

Данилов И. М.

Написать отзыв

Надія Вікторівна, м. Шостка – Отзыв

26 November 2014

Астма та катаракта… «відступили»

«Мій 7-річний онук Олег у «Зеленій планеті» вилікувався від задухи. Почалося все з того, що у два рочки почав кашляти. Значення цьому не надавали. Але педіатрові малого показали. Лікар виписав хімічні препарати, уколи, крапельниці. Але лікування особливо не допомагало. Лікарі поставили діагноз: бронхіальна астма. Особливо часто напади задухи виникали при зміні погоди. Бувало, серед ночі по кілька разів викликали «швидку» допомогу. А скільки ж то дитині в лікарнях довелося відлежати! Так тривало три роки, аж поки не звернулися в «Зелену планету Земної».

Усього місяць онук застосовував Астмолік, Легеневий бальзам, Гепахол, Гельмін, Діамант, Алергін і відчув покращання. Ми показали Олежика алергологу і зізналися, що лікуємо його в «Зеленій планеті». Алерголог не мала нічого проти. Через два місяці від початку траволікуванням Олег перестав кашляти і задихатися.

До речі, в «Зеленій планеті Земної» лікується і чоловік. У нього – катаракта. Раніше на ліве око взагалі не бачив. Через три тижні після застосування Зоросану та Прозіру почав бачити контури, силуети, навіть читати заголовки у газетах».

Все отзывы