«Мама и Минздрав предупреждали...»

Четвёртова Майя

Написать отзыв

Віра Михайлівна, м. Шостка – Отзыв

26 November 2014

Я знову ходжу

«Кілька років тому навіть з ліжка не могла встати. В мене – «букет» болячок: фіброміома, пісок у нирках, каміння у жовчному міхурі, боліла печінка, підшлункова залоза. Коли медики сказали, що операція неминуча. Я налякалася. Почала молитися і просити в Бога, щоб направив мене до доброго лікаря. І дороги привели мене до… Наталі Земної. Пам’ятаю, мовила батькові: «Мабуть, поїду до Земної», він відповів: «Я теж так думаю. Якщо ми одночасно подумали про одного і того ж народного лікаря, значить вона тебе порятує, доню».

І сини повезли мене аж до Києва. Вийшла я з автомобіля – кроку ступити не можу, аж кричала від болю в ногах. Сини взяли мене попід руки – і завели в «Зелену планету».

Ретельно застосовувала Гепахол, Діамант (після їжі – Золотник), Нефролік, Нормострум, Кардіаку, Спазмін, Геморан, Фіброман, – і поволі мені ставало легше. І коли почала самотужки ходити, здавалося: вдруге на світ народилася. 

Тепер засобами від природи 9-річному онукові Геннадієві лікуємо горло. До речі, з онуком залюбки читаємо газету «Зелена планета Земної». Чого колись я не запитала у матері (вона була травознаєм), тепер дізнаюся від Наталі Земної. Збираю і сушу трави. Про те, що чай з чорнобривців корисний, я поняття не мала. Навіть моя мама цього не знала.

Варю чай із цих квіток всій сім’ї. Так хочеться дітям, онукам щось залишити після себе. Думаю, найціннішим скарбом для моїх нащадків будуть газети «Зелена планета Земної». Зберігаю підшивку з 2005 року. Хочу, аби нащадки пам’ятали мене, знали про Наталю Петрівну, лікувалися за її рецептами і були дужими та мудрими, як наші предки».

Все отзывы