«Пока у больного есть дыхание, говорят, есть и надежда.»

Цицерон

Написать отзыв

Марії Німець, Тернопільська обл. – Отзыв

26 November 2014

«Хочу, аби твоя дружина була здоровою»

«Так мовив лікар моєму чоловікові і порадив лікувати мене в «Зеленій планеті». Живу у селі Бриків. Щонеділі разом з чоловіком ходимо до церкви. Однак два роки тому ця давня сімейна традиція могла б обірватися для мене за один день. Важко було у храмі вистоювати Службу Божу. Дуже боліли ноги, тазостегновий суглоб. Я терпіла невимовний біль, але Службу Божу вистоювала до кінця. З храму ледь шкандибала додому і відразу змушена була прилягти, аби ноги відпочили. Не витримуючи фізичного болю, пішла до знахарки. Фраза з її уст прозвучала мов постріл: «На твоїх ногах, Маріє, можна «ставити хрест». Їх уже навіть найкращий лікар не врятує. У тебе – задавнена хвороба суглобів».

Потріскування в тазостегновому суглобі я відчувала ще років десять тому. «Потріскує та й потріскує. Але ж не болить», – міркувала собі. – Тож нема чого хвилюватись». А за років два, коли терпіти біль не було сил, коли на ноги ледь ставала, звернулася до лікарів. Ті відразу скерували до шпиталю. Болючі уколи, крапельниці, пігулки... Від усього цього мене аж нудило. Але іншого виходу я не бачила.

Так тривало десять літ. Жодні хімічні препарати, оздоровлення в жодному санаторію не давали позитивних результатів. Сідниці і вени на руках були сині від уколів та крапельниць.

У шпиталю ніби легшало, виписували додому – недуга знову дошкуляла. Хвороба прогресувала. Дійшло до того, що одна нога стала коротшою на п’ять сантиметрів. Упродовж двох літ спиралася на палицю. Уночі майже не спала, – дуже боліло у стегні. Задрімаю, а невдовзі прокидаюсь від сильного щему. Складалося враження, що суглоби переламуються.

Медики поставили діагноз: деформуючий коксоартроз і присвоїли третю групу інвалідності. Готували до операції: треба було замінити кульшовий суглоб на штучний. Звичайно, я налякалася. Хто ж хоче лягати на операційний стіл?! А тут ще й знахарка олії у вогонь підлила, мовляв, оперативне втручання необхідне, інакше – опинишся в інвалідному візку». Повіз мене чоловік до знайомого лікаря. А той каже: «Радив би тобі рятувати Марію у народних лікарів. Хочу, аби ти мав здорову дружину». На сімейній раді вирішили звернутись до Земної. 

Наталя Петрівна рекомендувала мені Гепахол, ГастротонДіамант, Артритан, Вазонорм, Неврин, Нефролік, Спонділан, Нормострум. Я ретельно виконувала всі її рекомендації. Поступово біль у суглобі вщухав. Зараз шкутильгаю (бо ж одна нога коротша), зате ходжу самотужки, без палиці. До речі, той знайомий лікар тепер своїм пацієнтам рекомендує фітозасоби Земної.

Донедавна люди у церкві раз-у-раз оглядалися в мій бік, я не знала – чому. Зрозуміла це лише після Служби Божої, коли односельці обступили мене і дивувалися: «Маріє, ти ж ледь ходила, мало від болю не кричала. Тепер у храмі годинами Богослужіння вистоюєш. А де ж твоя палиця?!». «Це Земна порятувала мене від деформуючого коксоартрозу», – відповіла я. Чутки про моє одужання за допомогою фітозасобів швидко облетіли рідний Бриків. В «Зеленій планеті» вже лікується півсела. «Краще від Наталі Петрівни жодний лікар не вилікує і жодні, навіть найрозрекламованіші хімічні препарати, від захворювань не порятують», – чую від людей».

Все отзывы