«Среди влияний, укорачивающих жизнь, преимущественное место занимают страх, печаль, уныние, тоска, малодушие, зависть и ненависть.»

Гуфеланд Кристоф

Написать отзыв

Галина Іванівна, Тернопільська обл. – Отзыв

26 November 2014

«Недовірливий» ендокринолог…

«Моя 8-річна донька Вікторія і 6-річний син Вадим хворіють від народження.Тільки однієї болячки позбудуться – іншу «підхоплять».Коли мене з Вадимом виписали з пологового будинку, син не переставав плакати. Дільничний педіатр оглянула малого і поставила діагноз: пупкова грижа. Направила до шпиталю. Одні лікарі запевнили, що немовля необхідно оперувати, інші, навпаки, що операція непотрібна.

Окрім того, чотири роки тому у крові Вадима підвищився цукор, у Віки виявили зоб на «щитовидці». Хімічні препарати не були ефективними. Я не знала, до кого податися і що робити. Та якось зустріла сусідку. Розговорилися. Вона каже: «Віриш, у моєї доньки була четверта стадія зобу. Волосся у дитини страшенно випадало. Лікарі склали список медикаментів, та жоден не допомагав. Знаєш, хто вилікував мою донечку? Наталя Земна».

Послухала я сусідку і поїхала з обома дітьми в «Зелену планету». Після застосування фітокомпозицій Вікторія вилікувалась від зобу на «щитовидці». Навіть лікарі не вірили, що таке можливе. До речі, ендокринолог, який лікував мою Віку, засумнівався, мовляв, не можуть трави бути сильнішими за хімічні препарати. А потім, на мій подив, сам почав лікувати в Наталі Земної свою донечку».

Все отзывы