«Свобода и здоровье имеют одно общее: по-настоящему ценишь их только тогда, когда их не хватает.»

Анри Бек

Написать отзыв

Христина Юхимівна, Хмельницька обл. – Отзыв

26 November 2014

Бог – вище законів!

«Десять років тому лікарі виявили в мене ерозію на шийці матки. Гінеколог запевнила: треба випікати. Я відмовилась. Розказала про це подрузі, а вона запропонувала: «Звернися до Земної. Вона вилікує».

Оскільки тоді у Хмельницьку «Зеленої планети» ще не було, ліками Земної я почала лікуватися на власний розсуд. А через кілька місяців я вдруге обстежилась у гінеколога. Раптом лікар здивовано запитує: «У кого ви лікувалися? Ерозії вже нема. На її місці – маленький рубець». Тоді я розповіла правду». Лікар не повірила: «Цього не може бути. Це нереально». Ця фраза надала мені ще більшої упевненості в тому, що лікування в «Зеленій планеті» – ефективне.

Зараз лікуюся в Земної від дисплазії шийки матки та полікістозу яйників. Адже гінеколог виписав мені хімічні препарати, але запевнив, що потрібне хірургічне втручання. 

Застосовую рекомендовані Наталею Петрівною Птозан, Ерозан, Фемінат, Бластин, Фіброман, Спайкелан, Аднексан, Діамант і почуваюся набагато краще. Дисплазія шийки матки – це патологічні зміни у клітинах її епітелію. В Україні ця хвороба – на другому місці серед гінекологічних захворювань у жінок після раку молочної залози. Тож важливо лікувати захворювання на ранніх стадіях, не чекаючи, поки воно «вкоріниться» в організмі, бо тоді набагато важче подолати хворобу.

Моя 85-річна мама також лікується у «Зеленій планеті». У неї запалення суглобів, кістка на нозі аж багряна, набрякла. Третій місяць застосовує краплі з трав. Якщо раніше ані руки не могла підняти, ані кроку ступити, то зараз мама ходить, порається по господарству.

Відрадно, що в «Зеленій планеті» ми не лише одужуємо, а й відчуваємо турботу, розраду, співчуття. Це має велике значення. Моральна підтримка – це 50 відсотків одужання. Іноді вона сильніша від лікування.

Наприклад, в моєї мами нещодавно виявлено рак. Діагноз лікарі повідомили не вагаючись, прямо в лоб. Це був шок і для старенької матері, і для мене. Три доби після цього вона була, як сама не своя. Не могла оговтатись. Внаслідок стресу і я почала гірше себе почувати. Лікарі кажуть, що говорити пацієнтові справжній діагноз законом не  заборонено. Закон дозволяє – а серце?! Адже вище законів – тільки Бог!».

Все отзывы