«Смех — стимулятор здоровья, здоровье — стимулятор смеха.»

Илья Герчиков

Написать отзыв

Ганна Степанівна, Хмельницька обл. – Отзыв

27 November 2014

Одужала донька та онука

«З методами лікування у «Зеленій планеті» я знайома з 1993 року. Тоді моїй доньці було десять років. У малої був збільшений лімфовузол. Лікарі пропонували операцію. Але дитина одужала завдяки траволікуванню.

На початку 90-х зустрітися з Наталею Земною можна було лише у Києві. Поїхала туди і я. Вистояла довжелезну чергу (чого не зробиш заради порятунку дитини?!).

Усього три місяці моя донька-п’ятикласниця пила ліки з трав. Я настільки вірила, що вони допоможуть, що в обідню пору вибігала з роботи і доньці до школи несла цілющі краплі. Коли вона вилікувалась, то лікарі (які запевняли, що без операції не обійтись) не повірили, що траволікування таке сильне. Моя донька вже доросла, заміжня.

Тепер у «Зеленій планеті» лікується її трирічна донька (моя онука). У малої – пієлонефрит (захворювання нирок). Дитину лікували в лікарнях. Уколами скололи так, що «живого» місця на тілі не залишилося. Думаєте, допомогло?! Анітрохи.

Окрім онуки, лікуюся у Земної і я. У мене – грижа хребта, мастопатія. На хімічні препарати маю алергію, артеріальний тиск піднімається. Я сказала про це лікарям. Вони виписали інші медикаменти та уколи. А від них – печінка почала боліти. Незважаючи на те, що засоби з трав (Мастоден, Фіброман, Фемінат) застосовую усього місяць, відчула суттєве покращання».

Все отзывы