«Как на душе, так на теле.»

Народная мудрость

Написать отзыв

Ганна Степанівна, Хмельницька обл. – Отзыв

27 November 2014

Аж жити хочеться...  

«Мені 56 років. Окрім застудних захворювань, нічим більше не хворіла. Відповідно – по лікарях не ходила. Потурбуватись про своєздоров’я підштовхнув… звичайнісінький ремонт у квартирі.

Я вирішила пофарбувати двері. «Попрацювала» трохи рукою і відчула в ній біль. «Мабуть, я відвикла від фізичної роботи», – подумала. Минув тиждень – біль не вщухає. Хочеш-не хочеш, а мусиш іти в поліклініку. Знайома гінеколог-онколог обстежила мої молочні залози і мовила багатозначно: «Щось ти, Ганно, мені не подобаєшся. Ану, покажися ще й мамологу». «Навіщо? – міркувала я. – Мене ж нічого не болить. Результат аналізу крові – в нормі». Але до мамолога я пішла. Він майже повторив те, що й гінеколог: «Сьогодні нічого не болить, а завтра підступна хвороба може проявитися».

Обстежилася на томографі. Апарат показав ущільнення в молочних залозах. Невдовзі поставили діагноз: онкозахворювання, третя стадія. Було це у 2008 році. З того часу я перенесла операцію і три хіміотерапії. Внаслідок цього збільшилася печінка. Болів шлунок. Почалася депресія. І я звернулася до Земної. Адже від багатьох чула, що шлунково-кишковий тракт швидко та ефективно лікують в «Зеленій планеті».

За допомогою Лімфограну, Болиголову, Гемосану позбулася камінців у нирках. Перестала також боліти печінка, шлунок, покращились результати аналізів крові. Я стала бадьорою і чудово себе почуваю. Аж жити хочеться».

Все отзывы