«Подцепить можно не только болезнь, но и здоровье.»

Афонченко Валерий

Написать отзыв

Захар Мефодійович, Чернівецька обл. – Отзыв

27 November 2014

Вилікувався від аденоми простати

«У моїй родині багато лікарів: сини – наркологи, племінниця – кардіолог, невістка – косметолог... Незважаючи на це, я лікуюся в «Зеленій планеті». Мені 66 років.Маю «букет» захворювань: стенокардію, гіпертонію, простатит, кислотність шлункового соку – нульова. Загалом хворію 6 років.

Будував я в селі хату, виконував важку і брудну роботу. Невдовзі чую: серце аж колотиться. Перший раз поміряв пульс: 80 ударів за хвилину. За деякий час –120. Потім, …ого-го! – аж 160. Ще й кров’яний тиск підскочив до 200. Звернувся до родинного кардіолога. А він – мені: «Де ж ти раніше був, Захаре? Чому дотягнув до такого стану? Тобі серйозно треба лікуватися. І я «взявся» за своє здоров’я: пігулки вип’ю – і знову до роботи… А скільки організм може витримати перевантаження?! Ліг у лікарню: ані гірше – ані краще.

Окрім того, щовесни, у мене загострювалися хвороби шлунково-кишкового тракту. Сімейний лікар виписав медикаменти. Почав їх пити від болю у шлунку – тиск піднявся. Тільки «зіб’ю» пігулками тиск – суглоби болять. Щороку я лягав у лікарню. Крапельниці, уколи, медикаменти... Організм мій уже так начинений «хімією», що молодший син якось пожартував. «Тату, – каже, – ти можеш померти не від хвороби, а від пігулок».

І я звернувся до Наталі Земної. Сини (вони лікарі), спочатку мій вибір сприймали скептично. Згодом змирилися, мовляв, тато вірить у силу трав – гірше йому не буде. І я, на здивування моїх синів-скептиків, почав одужувати. Тепер сини абсолютно спокійно ставляться до траволікування, бо переконалися в силі фітоліків Наталі Петрівни.

Кілька місяців лікуюся в «Зеленій планеті» й одужую. Жодного разу не заболіло серце. Почала нормально функціонувати печінка. А завдяки Гепахолу, Діаманту, Гастротону, Нефроліку, Гіпертану, Склерозану, Простадену, Стенокарду ще й вилікувався від аденоми простати».

Все отзывы